Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel teszteltem, halvány...

Ma reggel teszteltem, halvány második csíkom van! Hurráááá, ezek szerint babás vagyok! Viszont az elmúlt hónapban 2x is pálinkáztunk, páromnak is és nekem is szülinapom volt. Lehet baj a babával? Egyértelmű, hogy mostantól egy cseppet sem iszom.

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz!Boldog babavarast!
2009. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lehet a babának. Gratulálok! :)
2009. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm szépen! És ugye a halvány csík is számít?? 4 nappal vagyok a nemvárt után :)
2009. júl. 26. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok,és nyugi,nem lesz semmi baja:) Én tavaly aug 20án munkahelyi buliban kicsit becsiccsentem és már a pocimban volt a lánykám,de még nem tudtam.Gyönyörű és egészséges.:)
2009. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Boldog baba várást!
2009. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SZia ! :) Húha, már elég nagy lányod/fiad lehet, ha jól számolom 6 éves :)

Hogy van ?

2015. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!