Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegi teszt eredmenyem...

Terhessegi teszt eredmenyem negativ, par pillanatra megjelent a masodik rozsaszin csik is. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon drukkoltam, hogy 2 csik legyen, es a 2. percben a teszt aljanal lattam vilagos rozsaszinu csikot, ami elkezdett lassan felmenni a C (kontroll csik) fele egy pillanatra megorvendetem a 2 csiknak.de aztan hirtelen el is tunt.Az biztos, hogy nem oda kepzeltem az a masodik csikot.Mitol lehet ez?Mar kesik a menzim 6 napja?
2012. aug. 27. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Az csak a pisi felszívódását jelző rózsaszín csík volt. A második csík pont olyan mint az első csík, lehet halványabb vagy ugyanolyan erős. Ha csak egy csíkot látsz, akkor a teszt negatív. :(


Ha késik a mensid, menjél orvoshoz.

2012. aug. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az infot!Akkor biztos hogy ez a negativ teszt vegleges?igy menzi utan 6 nappal?en nagyon remenykedtem, de igaz biztosabbat csak a doki tud mondani.
2012. aug. 27. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha negatív a teszt, akkor nem vagy terhes. Ha úgy érzed mégis sikerült esetleg, akkor várjál még egy hetet, ha nem jön meg tesztelj. Ha az is negatív, akkor menjél orvoshoz.


Lehet hogy stressz miatt késik, de lehet más, szervi oka is. Az ilyet mindig ki kell vizsgáltatni, ha nem vagy babás.


Egyébként tüneteid vannak? Mármint hogy meg fog jönni, olyan tünetre gondolok.

2012. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen 2 napja intenzivebben ereztem reggel, hogy "mindjart meg fog jonni" de most nem erzek semmit, erdekes modon meg a derek fajas is elmult, meg hat ez az emelyges, ha eszek valamit hanyingerem van, ha gondolok valamilyen etelre is hanyingerem van.a melleim nem fajnak csak neha, maskor menzi elott maskor kb 1 hettel elkezdtek fajni, hogy hozza sem lehetett erni.a hasam is nagyon szokott gorcsolni, most semmi.es egy apro kis jel:mindig volt menzi elott 2 pattanas is az arcomon, most nincs.Lehet, hogy stressz miatt van, vagy hogy mar nagyon szeretnenk kis babat.a tesztet viszont delutan csinaltam meg, mivel azt irta, hogy a nap barmely idoszakaban kimutatja, es mivel szamitasaim szerint mar 7 napja kesik, akkor mar kikellett volna mutatnia.
2012. aug. 28. 08:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van, ha egy hete késik, akkor már csíkos kéne hogy legyél.


Legyél türelmes még egy hétig, ha semmi akkor irány a doki! :)

2012. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a torodest!Szep napot!
2012. aug. 28. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!