Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt pozitiv, az orvos...

A teszt pozitiv, az orvos ultrahangon még nem látott semmit. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
július 7-én megvolt időben ahogy kell, majd július 25-én két napig barnás folyás két napig vérzés, nekem nem szokott barnás folyásom lenni és mindig rendes a ciklusom, tegnap csináltam egy tesztett délben ami pozitiv lett, mindig fel vagyok fújodva kaja után hányinger, a mellem megnőttek, égnek és fáj. az orvos ultrahangon nem látott semmit elküldött vérvételre, én úgy érzem terhes vagyok az orvos azt mondta lehetek terhes is vagy meg fog jönni de szerintem nem fog megjönni, akárhonnan nézzük késik, nagyon szeretnénk babát

2012. aug. 27. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a teszt egyértelműen pozitív akkor valószínű, hogy terhes vagy, csak a doki még nem látja a pindurkádat.
2012. aug. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy a monitor mellől nem tud senki okosabb lenni a dokinál, ahogy ő nem tudja, úgy mi sem tudjuk. Teszt a fogamzás után kb 14 nappal már pozitívat mutat, ultrahanggal csak 20-25 nap után lehet valamit látni a terhességből.
2012. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De mióta késik?
2012. aug. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azt vesszük, hogy július 25. az utolsó menstruációd, akkor az UH-n nem biztos, hogy látszik már akármi is. Nekem is + a tesztem múlt kedd óta, csütörtökön még semmi nem látszott, holnap megyek újra. De ha a teszted pozitív (főleg napközbeni vizeletből, az bíztató jel! Betöltött 4.-5. hét körül látható UH-n valami.
2012. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 6.héten látta először a 8,5 mm-es petezsákot és benne a szikhólyagot. Meg is voltam ijedve,mert itt sokan állítólag már szívhangot is véltek felfedezni a 6.héten. Aztán a 9.héten kiderült,hogy ikreket várok. És a terhességi kornak teljesen megfelelő méretűek mindketten. Tehát még semmi sincs kizárva,de nem korai,hogy nem látott semmit!:) Szorítok!;)

10+1 hetes kismami

2012. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!