Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensim elmaradása után 3...

Mensim elmaradása után 3 nappal lehetséges, hogy korai volt a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
mensim elmaradása után 3nappal csináltam tesztet, és nagatív lett.Viszont néhány jelet tapasztaltam,puffadás, székrekedés, gyakori szédülés,nagyobb étvágy.Már 2 hete nem jött meg.Idő előtt csináltam a tesztet, vagy csak annyira szeretném, hogy már minden tünetet ezzel magyarázok?/voltam hormonvizsgálatom, most várom az eredményét/
2009. júl. 26. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

első babónál a nemvárt után két héttel volt poz a tesztem

és egy héttel a nemvárt után még uh-on sem látták

én csak állítottam hogy babót várok- mire a férjem hogy biztosan bebeszélem magamnak

hát most a kiságyban alszik a bebeszélésem:)

ja és a doki az uh-on azt mondta hogy vér felesleges volt olyan korán tesztelnem

szóval ha úgy érzed anya vagy- akkor anya vagy mert ezt csak te érzed

2009. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válszod!:)

Nagyon örülnék még 1-2 véleménynek, ugyanis ismerőseim közt nem szeretek erről beszélni.Viszont állandóan ez jár az eszemben, nem tudok nem rá gondolni.Félek, hogy tévedek,pedig már nagyon szeretnénk babát!

2009. júl. 26. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz babás. Van akinek nagyon későn lesz pozitív a teszt. Ismételd meg. Remélem az pozí lesz. Majd írd meg oké.
2009. júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!