Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » "Hőemelkedés" és enyhe mensi...

"Hőemelkedés" és enyhe mensi szerű görcsök lehetnek beágyazódás jelei?

Figyelt kérdés
ovu után szépen fokozatosan ment fel a hőm,tegnap még 36.8 volt de ma 7. dpo-n 37.0,reménykedhetek hogy baba lesz végre?
2012. aug. 27. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam pont ez volt és terhes voltam a fiammal,ha ez így van tesztelj holnap reggeli elő vizeletből és írd meg az eredményt! :-))De ne légy bánatos ha még sem!
2012. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
holnap?!akkor még csak 8. dpo-n leszek,egy teszt se fogja kimutatni,nem olvastál valamit félre?
2012. aug. 27. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első jó buta tanácsot adott....lehet nem figyelt, hogy még csak a 7. dpo-n vagy.

Még tényleg ne tesztelj, várd meg, hogy késik-e. Persze reménykedhetsz, de ovu után 1 héttel még semmit sem jelent a magas hő. Szóval még korai bármit is jósolni. Drukkolok!

2012. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mint írtam nekem pont így volt rá 6 napjára pozitívat teszteltem!Akár rá 3 napjára is kimutatja.Ha valóban terhes vagy!És hozzá teszem 5 teszteltem,mert nem hittem el az eredményt...
2012. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ovu után 3 nappal nem mutatható ki a terhesség, de még 6 nap múlva sem. Ha te akkor már mégis pozitívat teszteltél, akkor korábban volt ovud, nem akkor mikor gondolod/ltad. A teszt beágyazódás után mutatja ki a terhességet, ovu után 6 nappal még meg sem kezdődik, vagy csak épp akkor.
2012. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a mai hőm még fentebb ment :) 37.15
2012. aug. 28. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Lett belőle baba?

2017. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!