Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azért lehetek terhes? Lehet,...

Azért lehetek terhes? Lehet, hogy a beágyazódást érzem?

Figyelt kérdés
08.03-án volt az utolsó menzeszem első napja! Furcsa alhasi fájdalmaim vannak 3-4 napja és olyan mintha meg akarna jönni. Illetve peteérésnél érzem ezt még, de ugye azon már túl vagyok. Pénteken kellene megjönnie, de nem bírtam várni és vettem egy tesztet, ami negatív lett. :(
2012. aug. 28. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Most lehetsz kb. a 25.ciklusnapon.Szerintem a teszt még korai.Viszont ha az Én véleményemre vagy kíváncsi, szerintem nem vagy terhes, de nem vagyok doki se hcg teszt.Tesztelj a nem várt napja után.Azért szurkolok h ne legyen igazam és baba legyen a dologban!!!:-)
2012. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A beágyazódás időszakában kb. 2 hétig folyamatos hőemelkedésem volt. Mérd meg azt is!
2012. aug. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos nem vagyok terhes. :( 2 nappal hamarabb, de megjött, úgyhogy a következő alkalommal remélem sikerrel járunk!
2012. aug. 30. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!