Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Vagy csak...

Terhes lennék? Vagy csak bemesélem magamnak? A menstruáció befolyásolja a beágyazodást?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban 17.én kellett volna megjönnie viszont még nem jött meg.A mellem bevan dagadva,reggeli rosszul létem nincs.Múlt hónapban mikor nem védekeztünk pár alkalommal az utolsó eset után pár napra megjött a menstruációm rendesen.

Nem tudom, hogy most terhes lennék vagy csak bemesélem magamnak és azét nem jön meg?Ugyanis azt hallodtam, hogy a beágyazódás 17-22 nap és ugye mikor megjött még nem telt le még a 17 nap sem.Lehet, hogy akkor még azért volt meg és mostanra pedig már terhes lennék?!

Légyszives csak normáliskommentet írjatok!


2010. febr. 25. 21:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! A beágyazódás körülbelül 8 nap. Na most ha neked aktus után megjött szinte azonnal, akkor 99%, hogy nem vagy terhes, mivel akkor már nem nagyon van peteérés, de akár egy szexuális együttlét is előrébb hozhatja a menstruációt. A méhnyálkahártya menstruáció után olyan vékony, hogy nem nagyon tudna hova beágyazódni a baba, így szerintem nem vagy terhes. Egy tesztet nem árt ellőni, mert biológiai esély van rá, de én azt mondom ez nem valószínű. Szeretnéd a babát? Csak hogy tudjam miért kell szurkolni :)
2010. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommentet :)

Hát az iskolát elkell végeznem. Így, hogy tudom, hogy nem tudnám eltartani és csak szenvedne....Egyik oldalam azt mondja hogy szeretném, viszont a másik azt hogy nem. :(

2010. febr. 25. 21:51
 3/16 A kérdező kommentje:
Az aktus után hát kb. 1-1,5 hétre maximum 2 hétre ( nekem ez pár nap :)//
2010. febr. 25. 21:54
 4/16 anonim ***** válasza:

Jajj szegénykém :( Iszony rossz helyzet ám az ilyen, gondolom te is huszonéves vagy, akárcsak én, és már a szíved mélyén szeretnéd, de nem lehet, mert mindig várni kell valamire :( Meg tudlak érteni és szörnyű ez a mai állapot :(

Továbbra is azt mondom szerintem tesztelj, mindenképp írd meg mi lett az eredményed és ha utána gondod van, akkor is írj nyugodtan, jót tesz ha kibeszéled magadból :)

2010. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha két hétre akkor az normális menstruáció és valószínű pont a peteérés idejében voltatok együtt, tehát ha terhes lennél már az előző havidnak sem kellett volna megjönnie, vagy ha megjött akkor könnyen észrevehető, szembetűnő mennyiségi és minőségi eltérés lett volna, továbbra is fenntartom, hogy szerintem nem baba :) Van otthon teszted?
2010. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nagyon nehéz a helyzetem...És nem szeretném ezt a picurinak :( Megírom ha sikerült tesztelnem :) És köszönöm, hogy írtál :)
2010. febr. 25. 21:56
 7/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs... De lehet jobban járnék ha vért vetetnék és úgy nézetném meg a HCG-t :) Anyukám kórházban dolgozik szóval hamar meglenne az eredmény :)
2010. febr. 25. 21:58
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2010. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Anyukád kolléganő :):) Hát ha beszaladsz valamelyik reggel anyudhoz akkor biztos megcsinálják, még mindig él az a "törvény", hogy egészségügyi dolgozókat soron kívül ellátnak :) És te egy eüs lánya vagy, szóval én úgy gondolom megillet :) Vizeletből is nézhetnek kórházban, én azt mondom talán az még biztosabb is, de szerintem mindkettőt megcsinálják ha kéred :)
2010. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy ennyire kedves vagy velem :)

Nagyon rossz mindig arra gondolni, hogy ha terhes vagyok akkor elkell vetetnem :( :( :( Én ezt nem szeretném :( Nem szokás ilyet mondani, de sokkal jobb lenne ha nem lenne baba most! :(

2010. febr. 25. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!