Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nogyogyaszom folsavat irt...

A nogyogyaszom folsavat irt nekem, hogy naponta egy szemet szedjek! Ez segit a teherbeesesre?

Figyelt kérdés
Azt is mondta,hogy van egy pici cisztam,de az barmikor eltunhet es elojohet,ezert nehezebben eshetek teherbe. Eleg furcsa,hogy nem irt semmi gyogyszert,hogy elmuljon! Szerintetek miert?
2012. aug. 28. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem cisztára nem irnak fel semmit. Az vagy elmúlik, vagy kiműtik...

Egy ilyan "laza" hozzáállás után simán dobnám a dokit és keresnék egy megbízhatóbbat...


Folsavat azért irt, mert ha babát akarsz, akkor jobb előtte elkezdeni, hogy mire megfogan, legyen elegendő a szervezetedben, mert a babának nagyon fontos a fogantatás, de főleg a beágyazódás pillanatától. Mire bármilyen teszt kimutatja,hogy ő ott van, addigra a legfontosabb szervei már kialakulóban vannak, és a folsav kell ahhoz, hogy kisebb legyen az esély pl. a nyitott gerinccel történő fejlődésre, és más elváltozásokra.

2012. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!