Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsán fájnak a melleim és a...

Furcsán fájnak a melleim és a mensim se volt olyan mint a szokásos. Terhes lehetek, vagy csak feleslegesen aggódok?

Figyelt kérdés
2 hete figyeltem fel arra, hogy a melleim nagyon beduzzadtak, pedig 2 héttel mensi előtt voltam.Nekem ilyenkor még nem szoktak fájni.1 hete fájtak már mikor barnázni kezdtem ami kb 4-5 napig tartott, utána pedig megjött, de valahogy furcsább volt mint az előzők. Több volt mint szokott lenni. Mégcsak most kellett volna megjönnie de már túl vagyok rajta. Többször volt székrekedésem, a melleim még mindig fájnak, esténként lefekvés után erősen szédülök, és mintha fáradékonyabb lennék. A családban többeknél előfordult hogy a terhesség alatt még hónapokig mensiztek. Van esély rá hogy terhes vagyok? Vagy mért lehet ez?
2009. júl. 27. 01:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető,hogy terhes vagy,de az is lehet,hogy egy elvetélted a babát,ha bővebb volt a vérzésed mint máskor.

Egy tesztet megér a dolog,de ha nem nyugtat meg akkor keress fel egy nőgyógyászt.

Remélem úgy lesz ,ahogy szeretnéd!

2009. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes,ha megjött és még több is volt a mennyisége akkor kizárt,de csak azért hogy megnyugodj csinálj egy tesztet.
2009. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes voltál,én is voltam így. A melleim fájtak és jött a mensi ami kevés volt és szépen el is múlt,majd a mell fájdalom maradt. csodálkoztam is rajta hogy el múlt a mensim és még mindig fáj a mellem.2-hét telt el amikor újjra meg jött,de akkor nagyon erősen és fájdalmasan na ez volt a korai vetélésem.
2009. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tesztet mindenképpen fogok venni. Ha spontán vetéltem volt, akkor nem muszáj orvoshoz menni, ugye? Az ilyen korait nem kell műteni?
2009. júl. 27. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg spontán vetéltél, de lehet hogy nem is voltál terhes csak az idő miatt érezted rosszúl magad.

Csinálj tesztet. Ha mégis pozi lesz menj orvoshoz.

2009. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!