Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még? Nagyon...

Reménykedhetek még? Nagyon szeretném, ha összejönne a baba!

Figyelt kérdés
Hétfő-keddre nem vártam, nem is jött, de még csak jele sincs, hogy meg akarna jönni. Máskor már peteéréstől mensiig fájnak a melleim, most meg semmi. Tegnapi 25-ös teszt negatív volt. Múlt hét hétfőn barnás folyásom volt, előtte meg utána együtt is voltunk többször. Lehet akkor volt peteérés? Elcsúszott valamiért? És esetleg sikerült is teherbeesni csak még nem mutatja a teszt? Vagy mi van velem? Semmi tünetem nincs, de tényleg semmi. Pár napig érzékeny volt a mellbimbóm, de most már az se.
2012. aug. 30. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok mint te, jele sincs hogy megakarna jönni. Teszt negatív. Csak várni tudunk, és ha nem jön meg, két nap múlva újra teszt.
2012. aug. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de még lehet ebből pozi teszt? Neked mióta késik?
2012. aug. 30. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Még lehet pozi,két nap mulva reggel csinálj megint egyet.Amig nem jön meg, addig reménykedhetsz, de csak módjával (bocsi ha hülyén hangzik), nehogy nagy legyen a csalódás. Ha több mint egy hetet késik azért keress fel egy nődokit, h megnézze mi a baj (márha még mindig neg. lenne a teszt).
2012. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!