Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelent? Ép hámmal...

Ez mit jelent? Ép hámmal fedett telt hólyag mögött 54x40mm-es uterus corpusban 22,7mm-es endometrium benne petezsák nem látható adnexumok normális nagyságúak szerkezetűek. Szabad folyadék nem látható. Hétfön kell vissza mennem .

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy vastag a nyálkahártyád, ami utalhat babára, csak a petezsák még nem látható!
2012. aug. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
július 19.-én jött meg utoljára..már látniuk kellett volna nem? hasi és hüvelyi ultrahangot is csináltak :S
2012. aug. 31. 10:01
 3/9 anonim ***** válasza:

A húgyhólyagod ép,mögötte 54x40mm átmérőjű a méhed,22,7mm vastagságú a méhnyálkahártyád és nincs benne petezsák. A méhed körüli szervek is teljesen jók. A hasadban szabad(azaz oda nem való)folyadék nincs.

A nyálkahártyád vastagsága nagyon jó egy terhességhez,de ha jól értem tegnap volt ez az uh. Akkor most nagyjából a 6.héten lehetsz.(Viszonyításként:nekem a 6.héten 9mm volt és mégis kiderült a 9.héten,hogy ketten vannak.) Ekkor már ELVILEG látni kellene a petezsákot,de persze különös esetek mindig vannak. Teszteltél? Már pozitívnak kell lennie,ha babát vársz.

Szorítok,hogy hétfőn babát találjanak,ha Te is azt szeretnéd!:)


Üdv:

10+3 hetes,ikres kismami

2012. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen csináltam kb egy hete kettöt is de negatív volt :(
2012. aug. 31. 11:18
 5/9 anonim ***** válasza:

:( Nekem már a nemvárt előtti napon délután halvány pozitív volt. Akkor lehet,hogy elkezdődött valami...de ennek is nézheted a jó oldalát,hiszen akkor már biztos,hogy képes vagy teherbe esni! De hátha hétfőn majd látni fognak valami jót! Semmi sincs kizárva!

Viszont készülj fel lélekben,hogy nem biztos,hogy babát vársz és emiatt nem szabad teljesen kétségbe esned! Egy új hónap mindig egy új lehetőséget rejt magában.

Mi 1 évet vártunk a babára és végül gyógyszerrel sikerült,de úgy hiszem,hogy most azért vannak ketten,mert ez a jutalom a kitartó várakozásunkért!:)


10+3 hetes,ikres kismami

2012. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor lehet,hogy elkezdődött valami... ???

de ha nem baba akkor miért késik 2 hete meg hogy hogy 22,7 mm ... ?? az nem sok egy kicsit ha nem baba?

2012. aug. 31. 12:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy egy vetélés volt,ami még nem fejeződött be,bár akkor talán valamit csak láttak volna az uh-n. Sajnos nem tudom...de reméljük,hogy hétfőn majd mindent elmagyaráznak! Kíváncsi leszek,hogy akkor mi ez??


10+3 hetes,ikres kismami

2012. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hétfön irok hogy mit mondtak :)))
2012. aug. 31. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Rendben,kíváncsian várom!:)


ikres kismami

2012. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!