Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem várom, a clear blue...

Mára nem várom, a clear blue digitális teszt reggel negatív lett. Ha van baba, ki kellett volna mutatnia, ugye?

Figyelt kérdés
Mensi még sehol... mutathat ez a teszt fals negatívat? Inszeminációm volt 2 hete...

2012. aug. 31. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt után tíz nappal se mutatta még ki. Orvos igazolta, végül maradt még otthon 1teszt, na az már halvány pozi lett, pedig drága teszt volt.
2012. aug. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Én azt mondom tesztelj egy másikfajtával,holnap reggeli elsőből.Nem kell a legdrágább teszt,ha baba van az olcsóbb is ugyanúgy kimutassa.
2012. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! De akkor babás vagy, ugye? Én már arra is gondoltam, nem kizárt, hogy az inszem miatt kapott gyógyszerek, hormonok miatt nem mutatta ki. Clostyt, Gonal injekciót, tüszőrepesztőt kaptam, most meg még progeszteronos Crinone gélt használok.
2012. aug. 31. 08:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a clearblue negatív akkor az sajnos negatív:( Saját példámat tudom csak felhozni: volt, hogy azt hittem, hogy na most tényleg és sajnos negatív lett aztán mikor meg meglepetésként jött a sok furcsaság már 4! nappal a nemvárt előtt pozitív lett ez a teszt délutáni pisiből. Azért drukkolok neked, hogy baba legyen!!:)
2012. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ZsZs27 ***** válasza:
Nekem nemvárt után egy nappal negatív volt a tesztem, pedig ikrekkel voltam terhes. Egy héttel később teszteltem csak újra, az pozitív lett. Csinálj egy-két nap múlva még egyet. Férjem unokatesójánál a gyógyszerek nem befolyásolták a teszt eredményét. Ők is inszemesek voltak, másodszorra jött csak nekik össze a baba, de a vérzésére se volt hatással, nem késett neki egy napot sem. Szorítok neked.
2012. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Látom már régi bejegyzések de azért próba cseresznye. ma reggel csináltam egy clearblue terhességi tesztet. negatívat mutatott tehát a vízszintes jelzés teljesen ki volt színeződve viszont a + jel függőleges csíkja körben halványan kirajzolódott de mást nem mutatott nem volt elszíneződve. (elvben ha terhes valaki kimutatja azt is, hogy hány hetes)Vajon??
2013. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!