Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A digitális Clearblue tesztem...

A digitális Clearblue tesztem tegnap is és mai is pozitív, viszont a többi teszt negatív! Vélemény?

Figyelt kérdés
Tegnap volt esedékes a mensim, már mensi előtt csináltam tesztet (medi preg, gabriel), halvány pozik lettek. Tegnap meg ma viszont negatívak, viszont beruháztam digitális clearblue tesztre és azok szerint terhes vagyok. Vélemény? Szerintetek melyik tesztnek higyjek?
2012. jan. 8. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
valószínű érzékenyebb a Clearblue neki hinnék :) Gratulálok!
2012. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem a clearblu-nak:)gratula:)
2012. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a clearblue-nál nincs jobb. ;) (igaz a digitálissal nincs tapasztalatom)

én a helyedben még beruháznék egy 500ft/2db-os x-epilre. abban sem csalódtam.


egyébként hány hetest mondott a digi cb?

2012. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát holnap megyek vérvételre meg dokihoz, majd kiderül. Csak az nyugtalanít, hogy a medi preg tesztem két napja még ha halványan is de pozitív lett, de a ma reggeli medi pregem meg hófehér negatív a nagy semmi.


Nem tudom mennyire megbízhatóak ezek a digitális clearblue tesztek, elvileg mindegyik 25-ös érzékenységű

2012. jan. 8. 12:52
 5/14 A kérdező kommentje:

A digi Clearbluen egy plusz jel van, alatta meg az, hogy "1-2", azaz, hogy 1-2 hete történt meg a fogamzás. Dec. 27 környékén volt ovum, úgyhogy elvileg így is van.


De mint írom, nyugtalanít, hogy az összes többi teszten a csík nemhogy erősödött volna, hanem eltűnt!


Sajnos nem találtam olyat akinek tapasztalat van a digi clearblueval:(

2012. jan. 8. 12:54
 6/14 anonim ***** válasza:

én vagyok az első válaszoló!

én a fiammal teszteltem kit Angliában digitális Clearblueval!

2012. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szerintem terhes vagy!!!

gratulalok!!


szeretnem megkerdezni,h mennyibe kerult a digitalis teszt? kivancsisagbol kerdezem!!!

2012. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kint Angliába huszonvalahány font de 10darabos,szóval 10 darab terhességi teszt van benne!
2012. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

huha!!!

koszonom a gyors valaszt :D

2012. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

én 1.970 Ft-ért vettem patikában (vidéken élek), de láttam már neten 2.700 Ft-ért is árulni!


Hát nem tudom mit higgyek, szeretném a igaza lenne a tesztnek!

2012. jan. 8. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!