Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 21-én volt ovum akkor...

Ha 21-én volt ovum akkor vasárnap vagy hétfőn tesztelhetek? Lenne esélyem, hogy már mutatná, ha baba van vagy még korai lenne nagyon?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 14:33
 1/6 anonim válasza:
aktus utan 14nappal mutatja ki...reggeli vizelet.
2012. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem várj még 2-3 napot.Hátha akkor már kimutatja ha babás vagy...

drukkolok....majd írj.eredményt

2012. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A 21-ét beleszámoljam vagy az még ne?
2012. aug. 31. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akkor volt ovud, akkor már esélyes, hogy kimutatná. De inkább várj hétfőig, és reggeli első pisivel tesztelj. Sok sikert! És légyszi írj majd eredményt.
2012. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek küldöm a zöld kezet.

Nem vagyok egy egyszerű eset mert nem atom biztosak a ciklusaim. Mindig szokott csúszni. Na már most ha a agusztusit nézzük akkor elméletileg holnap (nem) kell megjönnie. De ha ciklus.hu-n akkor viszont még elméletileg van még egy kis időm. akkor viszont olyan 5-6 a nem várt napja.

Bár úgy érzem, hogy összejött a baba.

De akkor kivárom szerintem a hétfőt és reggeli elsőből tesztelek.

Még egy kérdés, honnan látom, hogy a teszt amit vettem milyen érzékenységű?

2012. aug. 31. 14:54
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Végül is nem csináltam meg a tesztet mert elkezdtem barnázni. Most várok, hogy mi lesz, hogy megjön e rendesen vagy később volt ovum és ez most ilyen beágyazódásos vérzés lenne e. Nem tudom. Én még reménykedek mert szombat este kezdődött tegnap egyáltalán nem volt ma reggel volt egy kicsi és most viszont semmi.

Ha kilencedikéig nem jönne meg akkor utána fogok csak tesztelni.

Természetesen meg fogom írni az eredményt.

Volt esetleg valaki aki terhes volt és mielőtt kiderült volna előtte barnázgatott? Az első lányomnál nem emlékszem, hogy ilyen lett volna.

2012. szept. 3. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!