Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már a bébi megfoganása előtt...

Már a bébi megfoganása előtt el lehet kezdeni szedni a magzatvédő vitaminokat?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, hogy ártani nem árthat, végülis vitamin. Ő a femibion 800-at mondta. Érdekelne, hogy Ti szedtetek, vagy szedtek magzatvédő vitaminokat. Nálatok melyik vált be. Mivel mi volt a tapasztalatotok?
2009. júl. 27. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elevitet szedtem.Lehet szedni előtte is, hasznos lehet.
2009. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is elevitet szedtem és szedem most is szoptatáskor. Nem tudom mi lett volna ha nem szedem,de szép és egészséges a kislányom.

Az ultrahangon azzal riogatak, hogy ha naponta veszek be egy szemet, akkor óriásbébim lesz, de nem lett :) persze szedtem, mert nem hittem el. 3300g lett, ami teljesen jó :)

2009. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is az Elevitet szedtem. Már januárban elkezdtem szedni és februárban próbálkoztunk először. Áprilisban már össze is jött a kis lurkó. :) :)

De ezen én is elgondolkodtam, hogy ha nem jön össze a baba akkor meddig szedjem?

2009. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző terhességemnél Maternát szedtem.(Csak 1 hónap volt előtte, mert szerencsére rögtön összejött) Most Femibiont szedek, állítólag ebből szívódik fel leghatékonyabban a folsav.
2009. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én orvosom is a femibion 800-at írta fel. Már próbálkozunk egy féléve a babával és azóta én folyamatosan szedem. Ártani nem árt.
2009. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!