Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jónás naptárnál segítene...

Jónás naptárnál segítene valaki, hova is kell az astro oldalon beírni a menszesz adatokat?

Figyelt kérdés

már regisztráltam

már meg is néztem a jónás naptáramat, de még hiányos adatokkal.

Hol kell beírnom a különböző adatokat, menszesz stb?


Köszönöm a válaszokat



2012. aug. 31. 21:21
 1/5 A kérdező kommentje:

a kitöltési útmutató alapján haladtam (ami fent van a neten, itt is ajánlják), és eddig eljutok

"click here to show the chart" (itt már kiválasztottam a lunar phrases felicity calendar-t)


és ezután kéne kérdeznie személyes adatokat, de tőlem semmit nem kérdez, csak kijön a naptár és ennyi

2012. aug. 31. 21:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell megadnod a ciklusoddal kapcsolatosan adatokat, csak a regisztrációnál kell beírnod a pontos születési idődet, név, születési hely kell még, ha jól emlékszem.

A naptár lényege, hogy nem számít, mikor jön meg a menzeszed, a termékeny napokon kell együtt lennetek. Ezeket a napokat jelzi a naptár, és van, hogy látható a baba várható neme is.

2012. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én annó kinéztem egy csillagvizsgálót a neten, és írtam a férfinak, mert ki volt írva hogy lehet neki írni... Bár nem ilyen ügyben! De készségesen válaszolt, segített, és biztatott! Azt is megnézte, hogy amikor én születtem, 6%-os volt a fogyó holdsarló!:) Jó fej volt! Azóta nem próbálkozunk a Jónás naptár szerint... Lehet hogy kéne... De régen volt, és nem is jött be egyenlőre.
2012. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oh, kezdem érteni. A naptáromon van sárga kör, fekete kör, ezek a holdak állását jelenti, ha jól tudom.

és minden vasárnapra van csak számozás, vastagabb világos kékkel jelölve.

És még van nekem félig fordított piros L alakú formám, ez mire utal? Felette meg fiú vagy lány jelecske.


ennyit kellene mutatnia?


Nagyon köszönom és mindenkinek adok zöld kezet!!

2012. szept. 1. 13:04
 5/5 A kérdező kommentje:
közben megtaláltam a vízszintes piros vonal jelentését, azokon a napokon kell együtt lennünk
2012. szept. 1. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!