Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyanok válaszait várom,...

Olyanok válaszait várom, akiknek fagyasztott embrió beültetése sikeres volt: Hányat ültetnek be? Kell-e szedni valamit? Mennyi pihenés javasolt? Főleg akinek mostanában volt ilyen, régebbi adatokat találtam csak.

Figyelt kérdés
Én most pont ilyen előtt állok, és szeretném, ha megnyugtatnátok, hogy a fagyasztott lombik is lehet sikeres, nem csak a "friss".
2012. máj. 3. 17:47
 1/5 anonim válasza:
Nekem ez volt a negyedik beültetésem. Az első 3 "friss" volt. nem sikerültek. Most 3 fagyasztott picit kaptam, mind a három letapadt! :) Most vagyunk 12 hetesek. Sok sikert neked!!! Azt mondják h néha a fagyasztottnak nagyobb esélyei vannak!!
2012. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok Neked és minden jót kívánok:-) Ez nagyon jó hír, és köszönöm az információt.
2012. máj. 4. 07:26
 3/5 anonim válasza:
Köszi a gratulációt! :) Drukkolok, hogy neked is sikerüljön!!! majd írd meg az eredményt! Hanyadik beültetésed lesz most? Ja azt elfelejtettem megírni, hogy rengeteget kell pihenni. Engem a mai napig fektetnek sajnos. Az iker terhességnél szinte végig kell feküdni. Beültetés után 3 napig szigorúan csak a wc-re mehetsz, aztán már picikét sétálgass a friss levegőn, de ne sokat! Ha a HCG vizsgálatnál kiderül h sikerült, akkor úgyis megmondja az orvos h kell e továbbra is feküdni, vagy h mit szabad és mit nem.
2012. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos nem jól kezdődött számomra az év: 8 hetesen elment a baba januárban. Most telt le a "kötelező" három hónap várakozási idő, május végén indulunk újra vérvétellel, majd júniustól fagyasztott lombik.Kettőt fognak beültetni, korábban is kettő volt. Remélem minden rendben lesz, "felébrednek" és megtapadnak majd.
2012. máj. 5. 16:19
 5/5 anonim válasza:
Jaj nagyon sajnálom!! De ne add fel!! Van remény! Elöbb- utóbb azért mindenkinek sikerül! Kevesen vannak akiknek nem!!! Hidd el ha nagyon akarod úgyis összejön! Én már szinte feladtam a negyedik alkalommal, de most valamiért mégis megmaradtak!!! Sok sikert és kitartást kívánok! Drukkolok nagyon!!! :) Minden jót!
2012. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!