Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kínos de hogy is van ez?

Kínos de hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Mikor lefekszel a pároddal, hogy van ez? Nekem az a problémám, hogy miután együtt voltunk és felállok "kifolyik". Okés, most az elmúlt 4-5 alkalommal (mivel babát szeretnénk) fekve maradtam, de felálltam 1 óra múlva ugyanúgy kifolyt, így hogy lehet teherbe esni?


NORMÁLIS válaszokat kérlek!


Mással is van így?



2012. szept. 2. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden nővel így van hiszen senkiben nem gyűlik évekig a cucc és eltűnni sem fog másképpen. :D

Az összes nem folyik ki egyszerre, ezért lehetséges, hogy aktus után 2nappal is teherbe eshetsz szex nélkül ha éppen akkor van peteérésed. Jól ki van ez találva. :)

2012. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem maradtam fekve sosem, mikor a babát terveztük, nálam is kifolyt, de ami kellett, az bent maradt, ugyanis mindjárt 2 éves a kisfiam.:)
2012. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két alkalom között tartsatok 2-3 nap szünetet néha, akkor kevésbé fog folyni. Ettől függetlenül egy része akkor is ki fog folyni. Az egyik kismama újságban olvastam, hogy ha a férfi hátul van, mikor elmegy, az is hatásos.

És ettől még teherbe lehet esni. :) Mi amikor elhatároztuk, hogy baba lesz, szinte két hónapra rá kétcsíkos volt a teszt. :)

26hkm

2012. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyetlen egy kell a tobb szaz ezer himivarsejtbol:D

A legtobbje kifolyik. Mi mindig nedvestorlot, konyhai torlokendot, kis torolkozot hasznalunk.

2012. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat :)))))))És az őszinteséget!
2012. szept. 2. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!