Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan készültök a terhességre?

Hogyan készültök a terhességre?

Figyelt kérdés
Mi októbertől próbálkozunk majd a babadologgal. Nagyon várjuk. Október közepén lesz az első menseszem, amit nem fogok várni. Már egy ideje szedek folsavat, a hormonjaimat fél éve próbáljuk rendbe tenni, most úgy tűnik sikerül. Van aki még szed valamit, plusz vitamint? Vagy van esetleg valaki aki pont ott tart mint én?:)
2012. szept. 3. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Testmozgás heti 5x1 óra, vitaminok (multivitamin, plusz D vitamin, C vitamin, folsav), étrendre is figyelek. Nekünk még odébb van a baba, egyelőre az eredményeim próbálom rendbetenni. Drukkolok nektek! :)
2012. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:) neked is hormonproblémák? nekem kicsit magas volt az IR em meg a TSH. Volt is egy vetélésem februárban az miatt is várnunk kellett. Szeptember végén újra megyek vérvételre, de már a júliusi is elég jó volt. Ti akkor mikor kezdtek próbálkozni?
2012. szept. 3. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, az inzulinom , tesztoszteronom, prolaktinom magas. (PCOS). Sajnálom, ami történt, remélem, nemsokára a terhesség témakörben olvasgathatsz! :)
2012. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ebben a hónapban kezdtünk el próbálkozni (tavasszal volt egy vetélésem, "természetes szelekció", ahogy akkor mondák). Elevitet szedek, koffeinről lemondtam (napi 2 kávé volt eddig), alkoholt alkalmanként sem, illetve a gyerekkorai májgyulladásom miatt csinálok épp egy silegon-kúrát. Olvasgatom itt, hogy a gyógyteák is sokat segíthetnek, de ennek még csak most kezdek utánajárni:)

Illetve 2 naponta gyertyaállás ;)

2012. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De jó és most mikorra nem várod? A gyógyteákat én egy darabig szerintem pihetetem, elég jó ciklusaim vannak, ovuláció is mindig van, félek hogy a teákkal belerondítanék.A gyertyaállást miért csinálod?:)

Már alig várom a szeptember közepét onnantól szabad az út:)

Nekem is ezt mondták februárban a vetéléskor. Most már remélem mindkettőnknél rendben lesz. Szorítok neked!

2012. szept. 3. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:
szia.én 2 hónapig szedtem gravida terhes vitamint és mire bele kezdtem a 3 dobozba már terhes voltam most vagyok 4-5 hetes.kivánom hogy legyen babád :))
2012. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

09-03 18:53-as vagyok.

Teákról lemondtam, mert rendszeres a ciklusom, így azt tanácsolták, hogy ne bolygassam. Gyertyaállás azért, hogy a gravitáció is segíthessen:D Állítólag többeknél is bevált. Meg aztán előrehajló méhem van a doki szerint. Ártani nem árthat:)

Ha minden igaz, a napokban lesz pé-m, hónap utolsó hetében kéne nemjönnie:)

2012. szept. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!