Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan készültök a terhességre...

Hogyan készültök a terhességre? Pár hónap múlva kezdünk el próbálkozni.

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első ami NAGYON fontos,nem szabad rágörcsölni.

Kezdj el vitamint elevitet,vagy gravidát szedni.

Igazából mi csak a naptárat lestük,mikor van rá a legnagyobb esély,akkor extrán mindent beleadtunk.

Ja cigi részedről semmi esetre,de igazából nem hiszem hogy nagy készülés kellene.

Szurkolok hogy hamar sikerüljön!!

2009. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

M.a. utáni kényszerpihin vagyok, még 1 hónap, hogy újra próbálkozhassunk. Én vitaminokat szedek, és próbálok nem stresszelni, egészségesebben étkezni és eljárok futni.

+lakásunkat szépítgetem(nemrégen költöztünk)

+ha lehet még jobban figyelünk a párommal egymásra

2009. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem már volt egy vetélésem. Mielőtt a pici fiunk fogant, a két terhesség között fogyóztam egy kicsit, folsavat szedtem, és elmentem a nődokihoz ellenőrzésre, aki előbb elküldött citomegalovírus és toxoplazma ellenőrzésre, és csak utána adta meg az „engedélyt” a gyerekcsinálásra


22 hetes pocis

2009. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!