Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlt héten endometrium 26mm...

Múlt héten endometrium 26mm ma 9mm. Teszt és vérvétel alapján pozitiv. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
úgy gondolom ott a baba csak még nagyon pici, nem látszik ha a béta hcg 150 és 200 között van akkor biztos terhes vagyok?!

2012. szept. 3. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

ugy sejtem te irtad ki a "170 a bhcg-m de a baba meg nem latszik uh-n" kerdest.

annyit arulj el kerlek, hogy mikor volt az utolso mensid elso napja, es ehhez kepest mikor csinaltak ezt a vervetelt? nem verezgettel mensi kornyeken? vagy van valami mas okod aggodalomra? hany hetes vagy most elviekben?

nem akarok veszmadarkodni, de lehet, hogy nem nem tapadt meg rendesen a baba, es elekzdodott a veteles, meghat ez a hirtelen nyalkahartyafogyas is fura.

2012. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
július 25-én de azt mondta az orvos lehetett később a peteérés, ezért nem lehet látni elvileg 3 hetes körül kellene lennem azt irta az uh ra 74*53 uterus afv-ben, nincsen semmilyen vérzés, ha pedig elvetéltem volna véreznék nem? szerintem korai volt még ez az ultrahang
2012. szept. 3. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
mikor voltal uh-n utoljara? mert ha jol szamolom szerdan kene 6 hetesnek lenned, tehat lassan illene ott latszodnia valaminek. sajnos a veteles sem jar minden esetben verzessel, gorcsokkel, mert ha csak siman felszivodik a baba, akkor egy par nap mulva megjon a mensi, mintha mi se tortent volna. mindenesetre drukkolok hogy ott legyen :)
2012. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerdán leszel 6 hetes akkor a 150-200-as hcg nagyon kevés. Ebből és az elvékonyodott endometriumból valóban arra lehet következtetni, hogy valami elindult, aztán megállt. Ez nem mindig jár azonnal vérzéssel, van hogy az csak 2-3 héttel később jelentkezik. De ha felszívódott, akkor csak a rendes menstruáció jön. Csak 1x mérték a hcg-t? 2 napra rá ismételni szokták, hogy lássák megfelelő ütemben nő-e, ebben a terhességi korban 2-3 naponta duplázódik normál terhességnél. Azért szorítok, hátha...
2012. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!