Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Olvassátok el ezt a...

Lányok! Olvassátok el ezt a cikket a ciklusról!? Én nem hittem el és láss csodát én így jártam! Ciklus 22 napján volt peteérésem, pedig mindig középidőben szokott lenni.

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 08:14
 1/6 A kérdező kommentje:
2012. szept. 4. 08:14
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt eddig is tudtam :-)))


de a dokidnak is elmondatod mert ők sokszor nem tudják


pl én is mindig magyaráztam nekik h elszámolták a terhességeimet 1-2 héttel de tojtak rá :-(

2012. szept. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) nekem most elhitte az orvos, mert mondtam, hogy nem is voltunk együtt középidőben egyáltalán, csak jóval előtte meg jóval utána
2012. szept. 4. 08:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én történetem röviden:

Mi az első hónapban középidőben próbálkoztunk nem lett belőle semmi...

Egyébként 25-26 napos a ciklusom, tehát a középidő/termékeny napok kb 9,10-14 nap lennének.

Ezt követő hónapban voltam dokinál a 14 ciklusnapomon a tüsző még csak 16mm-es volt, azt mondta még 3 nap az ovulációig, tehát abban a hónapban a 17-napon volt az ovuláció...

A 3.hónapban vettem ovulációs tesztet, csak kíváncsiságból megcsináltam egyet a 9-dik napon és iszonyú erős pozitív lett, el se akartam hinni, mert az előző hónapban a 17. napon volt, de azért akcióba lendültünk, aminek meg is lett az eredménye, most vagyok 13 hetes...

És még valami, 11+4 naposan mikor utoljára voltam ultrahangon, a méretei (UH) szerint már 13+2 naposnak felelt meg, tehát ez is alátámasztja, hogy még a középidő előtt fogant...

2012. szept. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 24-ik napon volt peteérésem (ovu teszt), megpróbáltuk. MÁsnap közölték nem lehet gyerkőc legalább hat hónapig (pco). KÉt hétig dühöngtem, ittam, dohányoztam, gyógyszereztem, a férjem meg a hátam közepére sem kívántam. És láss csodát bekopogott a gólya :)

A doki nem foglalkozott a dologgal, uh-n mindig riogattak hogy kicsi a gyerek, hiába mondtam nem jó a dátum, akkor sincs a kismamának igaza, a kismama nem pampogjon bele..... nagy nehezen a 20-ik hét környékén a dokim átírta a dátumot a pontos dátumra, hiszen napra pontosan tudtam mikor fogant a kisfiam.

2012. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha az anyuka kétséget kizáróan tudja, mikor fogant a gyerek, mert mondjuk nem tudott máskor együtt lenni a párjával, akkor elég vicces, hogy próbálják bebizonyítani az ellenkezőjét.
2012. szept. 4. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!