Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek?...

Zylan kérdése:

Szerintetek mikor teszteljek? Milyen a görbém?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 4. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát..., a program lehet, hogy rossz helyre húzta az ovulációt, a teszt alapján inkább 28-án volt, ha volt (Elég összevisszák a hőid, mennyire megbízhatóak a mért értékek? Ugyanabban az időpontban mérsz mindig, felkelés előtt, legalább 6 óra alvás megvan, nem digitálissal mérsz?). Én ovu után 10 nappal már halvány pozit teszteltem, de nem mindenkinek mutatja ilyen korán, és a teszttől is függ. Ovu után 2 héttel már viszonylag biztosat mutat a teszt.
2012. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen,mindig egy időben mérek...(max fél óra eltérések kb általában.)

Akkor esélytelen,hogy baba van a dologban?

2012. szept. 4. 10:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Én megvárnám az aktuális mensit! Hogy meg e jön vagy nem
2012. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Soha nem esélytelen ;). Amíg nincs mensi addig van remény.
2012. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nics ezzel a görbécskével semm baj. Az enyém sem volt különb, és sikerült a babó!

Én a helyedbe már simán lőnnék egy 10-es Hcg-t! .....bár attól is függ hány naposak a ciklusaid, meg lehet hogy én 28.környékére tenném a peteérést, akkor viszont pár napot várnék a tesztel.

2012. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel a görbével semmi baj de, az alaphöd egy kicsit magas szerintem ,bár nem vagyok profi "görbés".
2012. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől magas az alaphőm,remélem nincs bajom...De nekem az alaphőm mindig olyan.Várjak akkor még pár napot?
2012. szept. 4. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:
én várnék még azért pár napot, bár hány naposak a ciklusaid?
2012. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a legutolsó 25napos volt.Átlagba 25-26
2012. szept. 4. 13:03
 10/10 A kérdező kommentje:
a telós és netes progik szerint 9.nem várom
2012. szept. 4. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!