Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek a görbém...

Mikor teszteljek a görbém alapján?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem a ciklus.hu hamarabb húzta be az ovut (ha volt egyáltalán). Szerintetek volt ovum? Mikor? Érdemes tesztet csinálnom valamikor? (Épp a vérvizsgálat eredményére várok, mert nemnagyon van ciklusom, de ilyet a hőm még sosem csinált, sosem ment felfelé. Ha menzesz, ha baba, örülni fogok.


2010. máj. 4. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A 30.ciklusnapon már csinálhatsz,volt ovu valoszínű,de hogy mikor?:-)Megy a drukk!
2010. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 27-én volt ovud. Ahhoz képest 2 hétre tesztelj.
2010. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a 19. ciklusnapra tenném az ovut. Állítólag utána pár nappal előfordul, hogy leesik a hő egy picit. Szóval egy hét múlva. Én is akkor fogok, bár nem sok reményt fűzök hozzá, elég pocsék görbém lett ebben a hónapban:(
2010. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is inkább arra saccoltam, hogy akkor lehetett ovu. Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 4. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!