Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelni még nem mertem, de...

Tesztelni még nem mertem, de nagyon ugy nézki besikerült annak ellenére hogy megszakitással történt a dolog? Egy 23 lány

Figyelt kérdés
Hétfőn kellett volna megjönni, de nem jött meg azóta se. Párommal megszaikással voltunk együtt, 2.-án és 17.-én. Nem szokott késni a mensim sose. Tegnap ment a hasam, és hányingerem van, fáj a hátam, ég a gyomrom, nincs étvágyam, és elalszok a tv előtt, mert nem birom nyitva tartani a szemem. Szerintetek ez utalhat terhességre? Kinek mit mond a tünetem.? Tesztelni még nem mertem.
2009. júl. 28. 18:21
 1/9 A kérdező kommentje:
23 éves lány. bocsi
2009. júl. 28. 18:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Utalni utalhat, de tesztelned kéne, Te is tudod.
2009. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, de csak a teszt fog tudni erre választ adni illetve orvos, mi nem. Vegyél egy nagy levegőt és egy tesztet. Természetesen az is előfordulhat, hogy azért érzed ezeket a tüneteket, mert félsz és nem akarsz még babát. Kívánom, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd!
2009. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeretném a babát nagyon, Épp azért félek, nehogy negativ legyen. Már volt egy babám akit elvesztettem. A petefészkemnél is néha érzek valamit. Holnap veszek egy tesztet. De a hasmenés is ennek köszönhető? Az első babámnál is ment a hasam.:s
2009. júl. 28. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még csak kedd van, és a stressz miatt is késhet, de lehet baba is, vegyél tesztet, ha nem mered, attól az eredmény még nem lesz más. De ha szeretnéd a babát, akkor miért megszakitással csináljátok?
2009. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen gondolkodtam én is.:)
2009. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert jövőre tervezzük a babaprojektet. Nem nagyon vagyok stresszes. köszi hogy irtatok
2009. júl. 28. 19:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Bocsi, a megszakításos miatt én is meg voltam győződve, hogy nem szeretnél még babát. A hasmenés is lehet tünet, nekem is volt mindkét terhességem elején, amikor még nem is tudtam, hogy ketten vagyok. Írd majd meg, hogy mi lett a teszt eredménye! Sok sikert!
2009. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, és irok holnap.
2009. júl. 28. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!