Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hüvelyi ultrahang fáj? Most...

A hüvelyi ultrahang fáj? Most megyek először uh-ra, azt mondta az orvos, h. azért lesz hüvelyi, mert azon sokkal jobban lehet látni, megállapítani a dolgokat.12hkm

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Dehogy fáj.:) Nekem terhesség előtt mindig az volt.A 12 hét után pedig már hasi.De nyugi, tényleg nem fáj.


29 hkm

2012. szept. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kicsit kellemetlen

engem megrázott az a fej amivel benyúlt, mivel árammal működik..

de nagyon óvatosan csinálta és csak azért mert nem tudta rendesen lemérni a kis fejét,

egyébként már a 12 héttől nagyjából mindenhol hasi van.

2012. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fáj, de nem is kellemes. Nekem pl. a hasi uh sokkal jobban fájt, amikor jó alaposan a hasamba nyomták az uh fejet.
2012. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy nagy,kemény,hideg műbroki,óvszerrel és rengeteg síkosítóval. nem kellemes,de 12.hét után már hasi lesz.
2012. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem hüvelyi lesz, most mondta az orvos, és azért mert jobban lehet látni azzal a dolgokat. Legalábbis ezt mondta...
2012. szept. 5. 11:12
 6/9 A kérdező kommentje:
Hüvelyin is tudnak fényképet adni? Azt mindenkinek adnak?
2012. szept. 5. 11:12
 7/9 anonim ***** válasza:
persze attól adnak ha jól látszik a baba.
2012. szept. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem fáj.

Fénykép az teljesen a rendelőtől függ, hogy adnak-e.

A kórházban adtak 500 Ft-ért, de nálunk a körzeti rendelőintézetben nem adnak. Hüvelyinél is lehet képet csinálni, persze.

2012. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fáj, de nem is kellemes. Valóban egy nagy műkroki szerű valami, síkosítóval, én tegnap voltam először, és annyira nem volt vészes, bár kicsit megijedtem, mert eléggé hirtelen "tolta fel" :D De nem fáj. Meg amúgy sem arra fogsz koncentrálni, hanem a csodás látványra! :)
2012. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!