Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt szedek. A 12. napon...

Clostyt szedek. A 12. napon vagyok, ma voltam ultrahangon és a doki bal petefészekben egy 13 mm-es tüszőt látott. Ez jó? Van esély a babára? Mikor próbálkozzunk?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó. Pár nap, mire megnő a tüsző, de azért már most kezdejetek el próbálkozni. Legyetek együtt naponta.
2009. júl. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Grófházy ***** válasza:

hallo,én is tegnap voltam Uh-n

14.napon 22 mm-es petéim (3!!) voltak.

Doki szerint mától lehet próbálkozni

2009. júl. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grófházy ***** válasza:

megint 2.


én úgy tudom hogy 20-22 mm egy érett petesejt.

naponta 1-2 mm-t nő.

szerintem a 16-17. napon lesz ovud.Legalábbis a 14. naptól figyelgesd magad. Nekem a 17. szokott lenni closty után

N

2009. júl. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
20mm-től repesztenek tüszőt, így sztem a 13mm-es tüsző 3-4 nap múlva éri el a kb. 20mm-es méretet. Emiatt én azt javasolnám, hogy csütörtökön este legyetek együtt.
2009. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!