Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy valószínűséggel baba...

Nagy valószínűséggel baba lesz? Estetek már így teherbe? Vagy valaki az ismeretségi körötökből?

Figyelt kérdés

Azzal tisztába vagyok hogy peteérésem bármikor lehet. Menstruáció után 2nappal is együtt voltunk, meg az állítólagos félidőbe. Megszakítással védekeztünk. Még van 10napom a menstruációig, tehát tesztelni még nem lehet.

A mellem 2-3napja bekeményedett. Görcsöl a hasam alja, meg a derekam. És olyan ételt kívántam meg amit 1hónapja még gyűlöltem(sima savanyúságot magába ettem, eleve nem szeretem egyiket se, de ez annyira jól esett). Fejem napok óta fáj, vérnyomásom vacakol, sokszor fekete foltokat látok, gondolom leesik.

Írjátok már le hogy ha ez előfordult már veletek, vagy ismerősötökkel mi lett a vége.

Előre is köszönöm.


2009. júl. 28. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem lehet biztosra ki jelenteni, de ilyen korán a tünetekből sem lehet semmit következtetni. A vérnyomásod változhat az időjárástól, ezzel összefüggésben fájhat a fejed akár stb. Szóval ezek még bőven olyan tünetek amiket akár pszichés alapon is lehet produkálni ha valaki nagyon akar vagy nagyon nem akar babát.
2009. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
meg újabban elég sokszor görcsöl a lábam, már többször is erre ébredtem körülbelül az elmúlt 5napba, nem tudom ennek van e valami köze hozzá.
2009. júl. 28. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán még nem alakul ki a kívánósság, én most vagyok 8 hetes eddig undorodtam mindentől, ma meg kovászosuborkát ettem magába. Nekem a tipikus tünet mielőtt mensim meg" nem " jött volna, hogy a fejem kibirhatatlanul fájt, és egyik nap a méhem majd ki akart szakadni a helyéről. Nem is gondoltam, hogy sikerült, de csak nem akart megjönni. A 31. napon csináltam tesztet és halványan pozitív lett. A mellem még most se kemény, csak néha érzékeny, de ez egyénenként változó. Lehetsz terhes szerintem, de majd kiderül. Amúgy örülnél neki?
2009. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
is-is, mert váratlanul érne, de biztos hogy örömkönny lenne, és nem bánat:)
2009. júl. 28. 20:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem korai lenne még rámondani,hogy IGEN terhes vagy!

Az,hogy megkívántál ezt,vagy azt...én a 25. hétig semmit nem kívántam,most is csak a hideget.Foltokat abszolút nem láttam,pedig alacsony a vérnyomásom 90/60...hát nem tudom

De ha örülnél neki,akkor kívánom,hogy legyen egy gyönyörű kisbabád.

Majd írd meg hogy mi lett.


39 h

2009. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó, majd megírom.
2009. júl. 28. 20:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhestüneteid vannak, de mástól is lehetnek. Arra emlékszem, hogy én meg a majonézt ettem főtt tojással, rosszul is lettem tőle. 3 nap múlva pozítívat teszteltem.
2009. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem is tudtam, hogy terhes vagyok és képes voltam megenni egy fél üveg csemegeuborkát. Több napon át ezt tettem és fogalmam sem volt róla, hogy mi okozza. Fejfájás nekem is volt, pedig márciusban még nem volt olyan hőség, és a vérnyomásom is sokszor leesett. Volt, hogy a munkahelyemen hívtak ki orvost, mert nem tudtam felállni, annyira szédültem. Szóval lehetnek sokféle tünetek, de mindenféleképpen meg kellene várni a mensi idejét, és ha nem jön meg lehet tesztelni. Ma már biztosak a tesztek, nem kell feltétlenül a reggeli első vizelettel csinálni.

Sok szerencsét!

2009. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
50-50% esély. Én a zsíros kenyeret kívántam paradicsommal negatív teszt után is. 8 hetes terhes voltam már amikor uh kimutatta hogy baba van és nem egy hanem kettő.
2009. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eddig én is produkáltam minden tünetet amit leírtál minden egyes hónapban, szinte biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, sajna egyszer sem voltam. Azt hiszem egy kicsit rá voltam görcsölve a témára, már nem vagyok, és tüneteim sincsenek. (8nap múlva nem várom)
2009. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!