Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbeesés első próbálkozás...

A teherbeesés első próbálkozásánál mennyi az esélye, hogy sikerül is?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
20 %
2012. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

feltéve ha mind a két fél egészséges


ha bármi befolyásoló betegség van akkor ennél kevesebb

2012. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, egyébként egy ismerősömet érdekelte, én fiatal vagyok még ilyesmihez (:
2012. szept. 8. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:

sztem nem lehet ezt kiszámolni. nekünk elsőre összejött például. simán megvan az esélye hogy elsőre sikerül ha egészségesek, megfelelően táplálkoznak stb.


34hkm

2012. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha mindkét fél egészséges, és optimális időpontban van az aktus, és előtte a férfinak 2-3 napig nem volt ejakulátuma, akkor 3 hónap elég a sikerhez. Úgy akár elsőre is nagy eséllyel összejöhet.
2012. szept. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont ma volt a Czeizel műsorában, hogy ha ovuláció előtti nap és aznap vagytok együtt akkor 31-33% az esély.
2012. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akinek összejön, annak 100%, akinek nem, annak 0%.


Három tervezett gyerekünk van, mindhárom elsőre összejött. Egészséges párnál jó esély van erre. Akiknél meg valami nem stimmel (akár szervi, akár pszichés szempontból), azok éveket is várnak.

2012. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!