Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet az időváltozások miatt,...

Lehet az időváltozások miatt, vagy valaki alakul odabent?

Figyelt kérdés
3 hete iszonyatosan álmosnak érzem magam és jóval többet alszom mint eddig bármikor, mindig pörgök, jövök megyek, mostanában meg örülök ha látok egy ülőhelyet ahova lepihenek. Sajnos a ciklusom rendszertelen, de az utolsó mensitől számolva a 13. napon volt nyúlós nyákom, ez aug. 27-én volt, ha 28 napot számolok (ami nem szokott lenni) akkor 10-én kell megjönnie. Ha akkor tesztelek mutathat már eredményt? És az igaz, hogy ovu után 14 napra megjön a menstruáció? mert akkor lehet hogy megjön 28 napra, ha nem sikerült babásodnom...
2012. szept. 8. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az erős fáradtság nagyon jó jel! :) Én az pozitív teszt előtti két hétben aludtam utoljára nagyon jól, de akkor délután is. :) Emlékszem, férjem délutános volt, mindig meg szoktam várni, hogy hazaérjen, de azon a héten egy nap se sikerült, meg is volt sértődve érte. :) Nekem 32. napon lett kétcsíkos a teszt. Szurkolok! :)

26+5 hkm

2012. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Holnap leszek a 14. napon, reggel csinálok egy tesztet,hátha...
2012. szept. 9. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!