Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sosem leszek terhes? Mikor...

Sosem leszek terhes? Mikor kell elkezdeni bőgni és poharakat hajigálni?

Figyelt kérdés

Már másfél éve próbálkozunk. Minden kivizsgálás megvolt, minden tea megvolt. Talpmasszázs, gyertyaállás, hőmérő. Közben mellettem mindenki terhes.

Bocsánat, én időközben sosem keseredtem el, nem is görcsöltem...de ma valami nagyon elszakadt nálam. ez olyan qrva igazságtalan!


2009. júl. 29. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnálom,hogy ez van nálatok...Dehogynem leszel terhes.Ha minden eredményetek jó,akkor már csak kicsit meg kell nyugodni,és nem ezen agyalni,és hidd el sikerülni fog.Tudom,hogy könnyű ezt mondani...de én bíztati szeretnélek.Ne hagyd elszakadni a cérnát!!!!

SOK-SOK SIKERT KÍVÁNOK,ÉS KÜLDÖM INNEN AZ ENEGIÁT ISMERETLENÜL IS NEKED! :-)

2009. júl. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek! Mi 8 hónapja próbálkozunk és semmi! nálunk is minden vizsgálat megvolt!


És ez az! Itt tudom nagyon felidegesíteni magam, mikor azt olvasom, hogy 15 éves vagyok, és terhes lettem... Ezzel szerintem mindent elmondtam!


Más évekig vár a csodára, szenved érte, és ilyen felelőtlen "kislányok" itt kérnek tanácsot, hogy mit csináljanak 14-15 évesen, hogy terhesek lettek! Nekik sikerül, ha kell, ha nem!


Nagyon rossz érzés! Legszívesebben ilyenkor bele tudnék vágni a számítógépbe!


Teljesen megértelek!

2009. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nálam tegnap szakadt el a cérna... amikor kiderült, hogy a családban már a második baba jön. az egyiküknek már van három, nekem meg egy se jön össze. tényleg igazságtalan... sírd ki magad, én is azt tettem. jobbat nem tudok... és felejtsd el a "trükköket" (pl. hőmérő, ovuteszt), ha még nem tetted. szerintem. én azóta jobban vagyok. a mensi környéke nehéz, de az "csak" egy hét. egyébként jól vagyok :))
2009. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
15:35-ös vagyok! Nem szabad feladni!!! Nyugodj meg!!! Nem könnyű tudom, de muszáj!!! Sajnos valakinek több idő kell, valaki szerencsésebb és nem kell várni sokat! Ez van! Minden hónap új remény!!!
2009. júl. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen megértelek, túl vagyunk teákon, vitaminokon, hőmérőzésen, stb - mi 2 éve próbálkozunk. :(

Körülöttünk már egy barátunk sincsen akinek ne lenne babája, vagy nem most esett volna teherbe a párja :(

Szörnyű érzés ezt látni, pláne hogy "nem tervezett" babák..Mi meg megteszünk mindent, és mégsem akar összejönni... :(


Nálam 2 hónapja szakadt el a cérna, rohadtul igazságtalan :((


Kitartást kívánok Neked is, és mielőbbi + tesztet!

2009. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudod, nem könnyű ilyenkor megnyugatót irni, mert vagy közhelynek tűnik, vagy álszentségnek! :) De annyira szeretnék valami szépet irni Nektek, hogy ne aggódjatok, ne görcsöljetek! Csak az jut eszembe, hogy mennyi embernek csak akkor jön össze, amikor már feladja, és ha semmi biológiai problémátok nincs, akkor majd szépen jön, ha itt az ideje. Gondolj erre, felejtsd el a hőmérőt, a teákat, a vizsgálatokat, nézz megint úgy párodra, mint egy vonzó lelkes kedves társra, és szerelmeskedjetek kedvetekre, jóizűen. A tinik is valószinűleg azért "kapják be a legyet" annyiszor, mert csak élvezik az életet, nem gátolja őket a napi rohanás, stressz. Kezdj új és élvezetes dolgokba, utazzatok el, rendezzétek át a lakást, legyetek megint fiatalabbak, kevésbé célorientáltak :) És ne add fel :) Minden jót Nektek!
2009. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg jót tesz, ha néha kiborul az ember. Utána nagyon jó felállni!

Hozzátok is bekopog a gólya, meglátod...számtalan történetet tudnék mesélni problémamentes párokról, akik több év után jártak sikerrel.:)

2009. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! A kivizsgáláskor minden rendben volt? Nem találtak semmi? A férjed kivizsgáltatta már magát? Mert ha nem lehet vele van a gond. Menjen ő is kivizsgálásra.

Nem volt semmilyen hormonális problémád, menszeszed rendben van? Mert ha minden oké akkor nem értem miért nem jön nektek össze. Nagybátyám felesége esküvő után négy évre lett terhes, de ő kapott hormon injekciókat meg gyógyszereket. A pohár dobálás nem old meg semmit. Nyugodj meg és foglalkozz mással. Remélem hamar össze fog jönni.

2009. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm!

Én is kívánok mindenkinek egy (vagy két:) szép egészséges kisbabát, minél előbb! Nekünk is biztosan sikerül...muszáj.kell.

2009. júl. 29. 15:43
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első 15:41-es vagyok, nézd, ők pont igy jártak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2009. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!