Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » FONTOS! Hormonproblemak es...

FONTOS! Hormonproblemak es Ketszer elmaradt menstruacio egymas utan, mitol, terhessegen kivul?

Figyelt kérdés
Mult honapban a menstruacio idopontja alatt(vagyis mikor kellett volna legyen) egy nap kis barnas pecsetelom volt,aztan tovabb semmi.Ebben a honapban viszont teljesen elmaradt,es megint ugy indult,hogy ugy ereztem elso nap megfog jonni,gorcsok,stb,aztan mar semmi.Voltam dokinal ultrahangon es tesztet is csinaltam,terhes nem vagyok.Kb 4 honappal ezelott volt mar ilyen teljes honapot kimarado menzeszem,azt mondta akkor a doki,hogy hormonzavar(ez regen is volt mar nekem,megallapitottak par eve hogy sarga test hormon eltolodasom van es hormonzavarom,az osztrogen es progeszteron hormonok nem normalisan mukodnek,hanem keverednek).Most nem volt valami alapos a doki,csak azt mondta ha tovabbra is igy lesz,ad kezelest,viszont semilyen mas vizsgalatra nem kuldott tovabb.Nem nagyon ertem ezt a sarga test eltolodast es hormon rosszul mukodest es zavart,ez megis hogyan ertelmezheto?Es mi ez hogy igy elmarad a menzim?Ezek a dolgok mennyire befolyasoljak ha teherbe szeretnek a kozeljovoben esni?Igy nem sikerulne kezeles nelkul?Legyszi irjatok!!
2012. szept. 9. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben orvost váltanék és egy endokrinológust keresnék fel.A sárgatest hormon szabályozza a peteérést.Szerintem neked nincs peteérésed.Véletlen PCOS szindróma.Tényleg keress fel egy másik dokit mert így nem lesz könnyen babád:-S

2012. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress egy jó endokrinológust.
2012. szept. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!