Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek eddig milyen a...

Zylan kérdése:

Szerintetek eddig milyen a görbém? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 9. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szép görbe, lassan tesztelhetnél egyet:)
2012. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
ne haragudj, de mar vagy otodik napja napjaban 3szor belefutok a kerdesedbe, es minden nap belinkeled a gorbedet. kezd kicsit.unalmas lenni. mindenkitol megkaptad, hogy tenyleg szep a gorbed, de ennel tobbet mit varsz?? mar csak egy teszt tudja megmutatni a kerdesedre a valaszt. szerintem allj le ezzel, mert kezdesz kicsit gorcsos lenni.
2012. szept. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves értelmes válaszoló.

Remélem ennél figyelmesebb vagy az életben!

Szerintem nézd át őket újra!

Ezek nem egyformák,vagy ha még mindig annak látod,akkor kérj szakorvosi segítséget egy szemésztől!

Ilyen komment elött nem ártana,gondolom otthon sem vagy különb!

2012. szept. 10. 02:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,igaza van a második válaszolónak.

Mindig ugyan az a kérdésed és mindig ugyan úgy megkapod a várt választ.Én sem értem miért teszed fel minden nap ugyan azt a kérdést.

Ja és egyforma csak napról napra hozzá adódik az aznapi hőd tehát szemészre semmi szükség....

Nem értem hogy miért nem tesztelsz vagy hogy milyen válaszra vagy kíváncsi minden nap.

Igen,amíg ilyen szép magas a hőd lehet baba,de az is lehet hogy nem.Én kívánom hogy legyen,meg azt is hogy ne görcsölj ennyire ezen mert így a terhességed alatt is ezt fogod csinálni és pokol lesz nem boldogság.

Hidd el mindenki tudna minden nap kérdezni valamit,bennem is felmerül számtalan kérdés mégse megyek hülyeségekkel más agyára.Te viszont ezt csinálod.

Tesztelj holnap reggel egyet,aztán írd meg ide mi lett az eredmény.Ha negatív hát negatív majd a kövi hónap sikerül.

Nekem 5 hónapba telt a baba és nem kérdeztem minden nap "hogy most sikerült-e" pedig hidd el rohadtul vártuk.Nem beszélve azokról akik évek óta várják a babát....


Emlékeztetőnek itt a többi kérdésed ami ugyan az mint ez még a vak is láthatja szemész nélkül is:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


14 hetes kismama

2012. szept. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Örülnék,ha magatokkal foglalkoznátok!

És én kicsit több ideje vágyok babára mint öt hónap!

2012. szept. 10. 08:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, de én sem értelek! Mit vársz, mit mondjunk?


Alapból nem zavar, hogy már több napja én is folyamatosan belebotlok a kérdésedbe és a görbédbe, de az igen, hogy olyan kommenttel válaszolsz azoknak akik tényleg jóindulatból kicsit próbálnak a realitások talaján tartani (vagy visszarángatni), hogy foglalkozzunk magunkkal???


Sok sikert és tényleg komolyan kívánom, hogy + legyen a teszted, mert biztos nagyon rossz lehet folyton ezen agyalni!

2012. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na ilyen esetekben sajnálom, hogy nem lehet a kérdezőt IS pontozni!!!

A válaszolóknak igazuk van, de ha te azt akarod, hogy mindenki a saját dolgával foglalkozzon, akkor ne írj ki kérdést, hanem tedd fel magadban, magadnak.

Egyébként meg ez nem is egy verseny, hogy ki vár többet a gyermekáldásra, de ha ez segít, nem te vagy az egyetlen, akinél várat magára. (mi már sajnos a 9. évet tapossuk műtéteken, kezeléseken, inszeminációkon túl, a lombik kapujában...)

2012. szept. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ameddig egy nem támadott,addig senki sem pampogott!

És ez egy olyan oldal ahol bárki bármit kérdezhet!

Nem értem miért kell a másikba belekötni!

Szóval ha ez csak a ti oldalatok lenne akkor megérteném a támadást!

és ha naponta változik a görbe,akkor már az nem lehet ua!

Mondjuk annyiból talán csinálhattam volna másképp is,hogy az első két kérdés alá kommentként belinkelem késöbb...

ez van,én így csináltam!

Ide a negatív kommentek nem kellenek!

Bocsi,de ez egy kérdés nem pedig egy kibeszélö show,ahol támadni könnyű!

2012. szept. 10. 10:02
 9/10 A kérdező kommentje:
ti nekem nem a kérdésre adtatok választ,hanem támadtatok.
2012. szept. 10. 10:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A hőgörbe vezetés lényege, hogy ugyanabban az időben mérd! ez a legfontosabb. Ahogy látom, ez neked nem mindig jön össze... így nem teljesen pontos.

Az alaphőd kicsit magasnak tűnik. Mióta méred a hődet?

2012. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!