Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. napja késik, vettem Expect...

Gutiné P Mária kérdése:

3. napja késik, vettem Expect tesztet, reggeli vizeletből csináltam, de neg. Lett. Szerintetek túl korán csináltam? Milyen tesztet vegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg ki kéne hogy mutassa már. Én gabriel tesztet csináltam 3 napos késéssel és halvany pozi lett, utána 5 napos késéssel erős pozi.

Szerintem várj 2 napot és ha addig sem jön meg, csinálj egy másik fajta tesztet is.

2012. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm. Remélem sikerül.
2012. szept. 10. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szurkolok neked, majd írj fejleményeket:D
2012. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én 3 napos késéssel nem elsö pisiböl csináltam ma,de nekem is negativ lett... :(

2 nap múlva megint próbálkozom.

van valami tüneted?

2012. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Néha kissé émelygek, hangulatváltozásom van, sokat eszem, de kivánok is bizonyos ételt, kb egy hete feszült a mellem ami nekem sose szokott, ezért volt gyanús.

Megirom majd az eredményt! Drukk nektek is!

2012. szept. 10. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!