Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 0 Rh negatív vércsoportúakna...

A 0 Rh negatív vércsoportúaknak nagyon nehezen jön össze a baba?

Figyelt kérdés

Ma egyik ismerősömtől hallottam, hogy neki a családtagjának már 3 vetélése volt, és neki ilyen a vércsoportja. Elvileg minden vizsgálatnak jó eredménye lett, így az orvos a vércsoportra hivatkozott, hogy az nem jó vércsoport.

Szerintetek igaz?


2012. szept. 10. 20:56
 1/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha ez igaz lenne, már kihaltak volna a 0 negatívok. :-)

Valószínűleg nem vizsgálták ki őket elég alaposan. Sajnos sokszor még a legalapvetőbb vizsgálatokat is kifelejtik.

Tovább kéne keresni a valódi okot.

2012. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, én is ugyanezt mondtam neki... kétségbeestem mert én is 0rh- vagyok. :)
2012. szept. 10. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak is ez a vércsoportja, hárman vagyunk testvérek. Sem a teherbeeséssel, sem a terhességgel nem volt gondja egyikünkkel sem.
2012. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én rh negatív B vagyok.

Első 2 gyerek első hónap,harmadik 10.hónap.


Ez később okozhat gondot,szülés után anti D injekciót kapsz az ellenanyag termelése ellen,ha a baba vércsoportja más.Vetéléskor is kell ilyet kapni.

Nem ettől jön össze nehezen a baba és szerintem vetélés se emiatt van.

Régen sajnos volt ilyen szüleim barátainál ezért nem jött össze a 2.baba,mert az anya szervezete nem tudta kihordani,de azóta erre már van megoldás.

2012. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hatarozottan megcafolhatom, ugyanis 0 neg. letemre 2 gyerekem van, akik vedekezes mellett fogantak es iden volt meg egy terhessegem, bar az missed ab lett vegul.
2012. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem igaz. Én is 0 Rh negatív vagyok, a férjem is az, és 3 hónap próbálkozás után összejött a baba, most 15 hónapos! Valószínűleg más lehet a gond az ismerősnél! Ja és a párom anyukája is 0 Rh negatív.
2012. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia nekem is 0 RH negatív, véletlen csúszott be a baba.

:)


ez nem jelent semmit..16hkm

2012. szept. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0 rh negaítvok vagyunk mindketten a párommal. a 3. hónapban sikerült teherbe esnem! ez butaság!
2012. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hogyan szültél?terhes lettél, mennyi idő után?
2021. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!