Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses késése, feszülő mellek,...

Menses késése, feszülő mellek, émelygés, alhasi szúró fájdalom, hőemelkedés, hüvelyszárazság, DE negativ terhességi tesz. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Légyszi segitsetek!Nagyon szeretnénk már babát,azt gondoltam most összejött,de 2 tesz negativ lett a 40-ik és a 43-ik napon.Nem értem ezeket a tüneteket.Akinél volt már hasonló,kérem irjon!(amugy holnap megyek dokihoz,de már nagyon türelmetlen vagyok és aggódok)

2012. szept. 11. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy psziché, lehet valamilyen hormonprobléma. Máskor pontosak a ciklusaid?
2012. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
májusban elkezdtem Duphastont szedni,egy kicsit bekavart nálam és 3x jött meg 1 hónapban vagyis csak pecsételtem(barnát)1-1 hétig tartott.a menses mondjuk h megjött pontosan,de piros helyett barna volt.(kisebb-nagyobb mennyiségü).a cicim eddig nem fájt menses előtt,ezért gondoltam,most már lehet helyrejöttek a dolgok,de azóta is késik.
2012. szept. 11. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kaptál duphastont?
2012. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
magas volt a prolaktin szintem.(de már jó).3 hónapig kellet volna szednem,de az arcomon sok kiütés lett tőle és csak 2 hónapig szedtem.Az orvosnőm szerint ezért borultak fel a dolgok,de nem hiszem.semmi gyógyszert nem ir fel,csak mindig vérvételre küld és hüvelytablettákat ir fel.ezért keresek fel másik orvost,mert 9 hónapja járok őhozzá és semmiből semmi.
2012. szept. 11. 08:16
 5/7 anonim ***** válasza:
A tünetekre szerintem ne adjál semmit, mert nagyon be lehet szimulálni. Én először minden tünetet, amiket leírtál beszimuláltam, majd megjött. Amikor viszont teherbe estem, nem is gyanakodtam, mert semmi tünetem nem volt.
2012. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Csatlakozom az 5-ös válaszadóhoz. Én is egy csomószor éreztem a tüneteket,volt,hogy teszteltem és azt gondoltam,rossz a teszt,mert tuti baba van a pociban...Aztán megjött...Akkor viszont,amikor tényleg baba volt,akkor szinte nem volt tünetem,vagyis csak mensis. Vettem is tampont,betétet,mindent.És nem jött meg...Azóta 1 éves a kisfiam.Azért kíváncsi vagyok,mit mondott a doki.Szorítok,hogy baba legyen!Ha most nem,akkor minél előbb!
2012. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!közben megjött.a tüneteket nem képzeltem be,szerintem csak a hormonok szórakoznak velem,és ilyen fájdalmas és nehéz menstruációm már nagyon régen nem volt.A doki még konkrétumot nem mondott,várom a véreredményt,csak az ultrahagon láttak egy kis gubancot,vagyis pcos-t de ez nem olyan vészes,mert nagyon hamar észre lett véve.ugyhogy ez is okozhatta a tüneteket.
2012. szept. 13. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!