Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív gondolatokat és erőt...

Pozitív gondolatokat és erőt szeretnék tőletek kérni! (Missed ab)?

Figyelt kérdés
2 hete volt missed ab-om pont 8 hetesen, mert nem volt szívhangja már a kicsikémnek. Az orvosom utána megvizsgált és nem mondott semmit, hogy mennyit kell várni, hogy újra próbálkozhassunk.Nagyon összetörtem lelkileg és Én úgy érzem, hogy csak egy újabb kisbaba a pocakomban segíthet rajtam.Sok pozitív történetet olvastam, hogy akik azonnal újra próbálkoztak összejött a baba és semmi baj se lett és mára boldog anyukák.Én is így szeretnék járni,nagyon hamar.Olyanoktól szeretnék tapasztalatokat olvasni akik hasonló helyzetben voltak és tényleg sikerült!
2012. szept. 11. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon sajnálom! Tudom min mész keresztül :(

Nekem 2010.november. 11.-én volt Miss. Ab-om a 8 héten :(

Nem tudtam "megemészteni"

Nekem 3 hónapot javasolt az orvosom, ahogy letelt az első hónapban sikerült újra teherbe esni. Én is pont úgy voltam vele, ahogy Te, csak egy új terhesség tud kizökkenteni a depiből.

Az új terhesség tökéletes volt, semmi bibi, semmi panasz és a Miss. ab után mad'kereken egy évre (nézd a dátumot) :D megszületett az egészséges kisfiam 2011.11.08.-án!


Hidd el, hogy Nektek is így lesz!

2X nem csap ugyan oda a villám!

Én "kihisztiztem" a dokimtól az Utrogestan-t.

Lehet, hogy az segített, lehet, hogy az nélkül sem lett volna gond a 2. terhességgel, de ezt már soha nem fogom megtudni!


Minden jót Nektek!

Légy erős!

2012. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hete volt missed ab-om 11 hetes volt a picur. Nekem azt mondta az orvos hogy 3-4 hónap múlva próbálkozzun ujra babával. Nagyon sajnálom hogy neked is át kellett élned ezt a szörnyüséget. Kitartás reméljük hogy a következő babánk egészséges lesz! :(
2012. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is átestem rajta, nagyon sajnálom, ami történt :( Az én orvosom azt mondta, legalább 3 hónapot várjunk, de úgy alakultak a körülményeink, hogy mi 6 hónapot vártunk, ez alatt biztosan regenerálódik a szervezet. És bár valóban hallottam én is olyan sikersztorikat, hogy azonnal újra teherbeesett, azért az kockázatos. Fizikailag, de lelkileg is helyre kell jönnöd, hogy készen állj egy újabb babára. Én nem mertem kockáztatni, hogy emiatt, a türelmetlenségem miatt menjen el a második... mi még csak most kezdtünk újra próbálkozni, de már késik a menzeszem -próbálok nem izgulni, veled pedig nagyon együttérzek, és neked is nagyon szorítok, biztosan sikerülni fog! Gondolj arra, hogy legalább minden 5-6. szülés sajnos így végződik, tehát rengetegen átélték már ezt, de ez korántsem jelenti azt, hogy baj lenne veled, a következő pici biztosan megmarad!
2012. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem az utolso valaszadoval kb eg idopontban volt missedabon, sajnos nagyon sokan vagyunk akik mar ateltek ezt :((, fel a fejjel, nekem is 3 hot javasolt a doki, nekunk ez a masodik probalkozos honapunk, hatha most osszejon, :D


Idovel megnyugszol, torodj bele hogy jobb volt most mint, hogy beteg legyen vagy kesobb tortenjen valami :((

2012. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia.


Én is átéltem ezt, 12 hetesen nem volt szívhangja, azt hittem megőrülök, kiabálni, ordítani tudtam volna, ( és voltak is kirohanásaim). az orvosaom azt mondta 3 hónap múlva lehet próbálkozni újra. Ez tavaly novemberben volt, azóta semmi. Most nem várom, lehet hogy most jött össze, de már nagyon várom azt a pillanatot!!! Fel a fejjel, kell hozzá pár hónap mire mindent helyre teszel, nekem 7 hónap kellett hozzá........

2012. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek!!Mindenkivel együtt érzek-sajnos:( Mindenkinek gratulálok, akinek már sikerült a baba és mindenkinek drukkolok(velem együtt), hogy sikerüljön a következő terhességünk!!Remélem minél hamarabb:(:(
2012. szept. 13. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell varni ha nem akarsz ha elmulik a verzesed es lelkileg ugy erzed magad rogton probalkozhattok Ami fontos terhesvitamin es folsav egeszseges etkezes es sok mozgas akkor nagyobb a terhesseg eselye A szervezeted mar tud teherbe esni gondolj arra ha az elso 12 hetben megy el a baba annak oka van sokszor olyan elvaltozas van a magzatban ami nem etszi eletkepesse es igy inkabb elmegy.Ez nem mond semmit a kovetkezo terhessegrol Sok sikert. Nekem is volt egy spontan vetelesem 11 hetessen de magatol megindult igy nem kelett a beavatkozas szerencsere a mehem kiurult magatol Padlon voltam de 6 het alatt helyet kapott nalam.
2012. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!