Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy dolgoztatok fel egy...

Ti hogy dolgoztatok fel egy vetélést? Én most rettentően érzem magam.

Figyelt kérdés
6 hetes terhes voltam egészen a mai napig :( reggel elkezdtem barnázni, elterveztem, hogy este ügyelet, de közben elkezdtem ömleni :( így meg már minek. 5 hónapja próbálkozunk és ez volt az első esélyes hónapom, de nem sikerült és most úgy érzem én vagyok a béna és nem tudtam megtartani a babát
2012. szept. 11. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnállak nagyon :(

De azért menj orvoshoz, hogy biztosan kitisztultál-e.

2012. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy biztos: NEM A TE HIBÁD!

Most el kell gyászolnod a picit, ehhez talán kell egy kis idő, de menni fog.

És mint első is írta, mindenképp doki, hogy a szervezeted kész lehessen majd egy következő babára!

Részvétem!

2012. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen együttérzek veled. Nekem volt egy spontán vetélésem 5 hetesen majd 1 éve méhenkívüli terhességem. Mind a két alkalom nagyon megviselt de most újra próbálkozunk és ha összejön a baba akkor ez mind feledésbe merül majd!!! Teljesen normális hogy most rettenetesen érzed magad de ne hagyd hogy ez elhatalmasodjon rajtad! Nézz előre és lásd a célt! Drukkolok Neked! Sok erőt kívánok mindehhez!
2012. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hidd el ez nem rajtad múlt,valószínűleg nem volt életképes,sajnos egy egy ilyen eset minket nőket megvisel,de természetes szelekcióról van szó(ha többször történik az más)Ez nagyon korai volt tehát ez még a szerencsésebb eset,az még rosszabb ha már több hetesen veszíti el valaki,amikor már nagyobb.Sírd ki magad(sirasd el)aztán felállni,megrázni magad és próbálkozni tovább(természetesen doki lásson,hogy kitisztult e meg minden)az 5 hónapos próbálkozás egyébként nagyon jó arány!Nálam ugyan így volt,nem kellett műteni,nem kellett szünetet tartani,és a harmadik hónapban újra terhes voltam,.Tökéletesen probléma mentes várandóságból egészséges baba.Hidd el sajnos ez gyakoribb mint gondoltam, hamarosan neked is sikerül!Az pedig butaság hogy te nem tudtad megtartani,ezt felejtsd el,próbáld okosan kezelni ezt a helyzetet,ne hibáztasd magad!A délelőtti kérdésedre is válaszoltam,sajnálom és minden jót!
2012. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Velem is megtörtént, csak a hetedik héten. Nálam egy alapos orvosi kivizsgálás segített, meg is lett a probléma, azóta kezelem. Ez megnyugtatott. Addig nem nyugodtam, amíg meg nem lett az oka. Sokaknál nincs oka, nálam nagyon is volt. Addig sem éreztem úgy, hogy nem csinálok semmit. Megérte utánajárnom.


Sajnálom, remélem, hogy mielőbb sikerül nektek! Hogy értetted, hogy 5 hónapja próbálkoztok, de ez volt az első esélyes hónapotok?


Te nem vagy béna! Sokakkal előfordul, sajnos. De érdemes meggondolni, miért. Ez persze az én tapasztalatom.

2012. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. kicsit jobban vagyok. próbálom úgy felfogni, h legalább tudjuk, hogy tudunk babát csinálni. úg értettem, h 5 hónapja próbálkozunk és most sikerült (majnem) teherbeesni. mégegydzer köszönöm Nektek a bíztató szavakat.
2012. szept. 11. 20:22
 7/10 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibákért. telefonról írtam
2012. szept. 11. 20:23
 8/10 A kérdező kommentje:
5 hozzászòlòtòl kérdezem, hogy nála milyen probléma volt?hormon? vagy más?
2012. szept. 11. 21:13
 9/10 A kérdező kommentje:
mert nálam volt már pozi teszt majd megjött,de akkor még orvos nem àllapított meg semmit és sztem nálam valami hormonprobléma lehet
2012. szept. 11. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnállak nagyon! Én is elveszítettem egy babát a betöltött 5. hét előtt. Iszonyú volt, pár napig nem bítram egyedül maradni, mert csak sírtam. De akkor ez kellett. Eleinte azt hittem, vége a világnak, és el sem tudtam képzelni hogy milyen lehet annak, aki 8-12 hetesen vetél el. Én ebbe is majdnem belehaltam, sőt, azt hiszem egy darab azért belehalt a lelkemből. Mintha kitépték volna a szívem, és a könnyeim csak ömlöttek.... Iszonyú volt. Aztán eltelt jópár nap, egy hét, és már tudtam róla sítás nélkül beszélni. Még most is szörnyű, ha az eszembe jut. MArdos a lelkifurdalás, hogy mit tehettem rosszul, de a józanm eszemmel tudom; semmit. Én nagyon vigyáztam rá, de sajnos nem élhetett tovább, pedig szinte még el sem kezdett élni. Ki így, ki úgy, de túl lesz rajta. El kell engedni. Most már mi is próbálkozunk újra, és ki tudja, fura dolgokat érzek, és ma kellett volna megjönie, de semmi. Remélem az én kis angyalkám küldött nekünk egy babát:) Több mint egy éve próbálkozunk.

Az nagyon fontos, hogy mielőbb lásson orvos! És még egyszer, negyon sajnálom...

2012. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!