Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mondtátok el a munkahely...

Mikor mondtátok el a munkahelyeteken hogy terhesek vagytok? És mennyi ideig dolgoztatok (hány hónapos terhesek voltatok mikor abbahagytátok a munkát9?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 14:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12. héten jelentettem be a főnöknek és a kollégáknak is. 7. hónapig dolgoztam.
2012. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
3 hónaposan akartam elmondani, de kb 2,5 hónaposan kiderült. 5. hónaptól mentem, jobban mondva küldtek táppénzre, muszály volt veszélyes anyagok miatt.
2012. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nem kellet bejelentenem

és olyan 8-8,5 hónapos korig dolgoztam

addig esett jól a munka :-)

2012. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mivel beteg ágy mellett dolgoztam és éjszakázni is kellett így amint kiderült rögtön megmondtam. Igaz később átkerültem az anbulanciára és így a terhességemet végig tudtam dolgozni. Október vége felé jöttem el. November 16-án született a lányom.
2012. aug. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A főnöknőm más 5 hetesen tudta, a többieknek 8 hetesen megmondtam, mert akkor volt a H1N1 járvány és mindenki képes volt betegen is bejárni dolgozni, így láttam biztosabbnak. Különben a 12. hétig nem mondtam volna el. 34 hetes voltam, amikor abbahagytam a munkát.
2012. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én 8 hetes vagyok, de még nem tudják a munkahelyemen. 12 hetesen akarom elmondani. Irodán dolgozok, de én úgy tervezem, h. decemberben dolgozom utoljára, mivel nem a lakhelyemen van a munkahelyem, úgy kell kocsival bejárnom...és télen nem akarok rossz utakon kocsikázni.. a másik ok meg az, h. nálunk a téli időszakban elég nagy hajtás is van, meg a főnök sem tartozik a kedvenceim közé...Szerintetek korai ha akkor megyek el?
2012. aug. 15. 14:51
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vagyok az aki a beteg ágy mellett dolgozott. Ezt neked kell érezned és te tudod milyen a munkád. Ebben más nem fog tudni jó tanácsot adni. Viszont ha vissza szeretnél menni még oda dolgozni lehet nem ártana a főnöködnek már most szólni, hogy tudjon készülni, hogy neked ilyen terveid vannak, hogy mát télen nem akarsz menni dolgozni.

2012. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szia! Úgy néz ki lesz más lehetőségem,ott ahol lakok, és nem kell visszajönnöm a mostani munkahelyemre.
2012. aug. 15. 15:01
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Előző válaszoló vagyok. Nekem az az elvem nem szabad mindent felégetni magunk után. Kitudja hova vett az élet.

De ami az előző kommentből lemaradt gratula a babádhoz. :)

Remélem nekem is nem sokára két csíkos lesz a tesztem. :)

2012. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Én meg szurkolok, h. két csíkos legyen neked. Tudod azért gondoltam, írtam azt a dolgot, mert ki nem álhatom a főnökasszonyom, nála utálatosabb ember hidd el nincs a világon...nem sokan tűrnék el azt a stílust amit ő megenged magának.
2012. aug. 15. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!