Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 24. nap a homersekletem...

Delia27 kérdése:

Ha a 24. nap a homersekletem 36.3, akkor mar biztos meg fog jonni? Vagy meg remenykedhetek a bababan?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Van görbéd? Vagy ez csak egyszeri mérés volt? Mert akkor ebből nem sok mindent lehet leszűrni. Viszont elég alacsony ez az érték, terhességtől függetlenül peteérés után magasabbnak illene lennie. Szóval ha a többi nap is ilyen alacsony a hőmérsékleted, azt mondanám, hogy nem is volt peteérésed. De ha tényleg csak 1 napi érték, akár lehetséges az is, hogy csak pont ma ilyen alacsony. Szóval reális következtetést így nem lehet levonni.
2012. szept. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mertem rendszeresen,csak vagy 3 napja,de akkor is alacsony volt.
2012. szept. 12. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok? Ciklusaid mennyire rendszeresek? Szerintem vezess rendesen görbét,akkor jobban lehetne látni a dolgokat. Mert így nézve lehet nincs is peteérésed, vagy csak ebben a ciklusban nem volt. Peteérés után magasabbnak kellene lennie a hődnek, attól függetlenül, hogy teherbe estél-e vagy sem. És csak a menzesz körüli napokban esik le. Ha meg összejött a baba, akkor értelemszerűen nem esik le, és a menzesz se jön meg.
2012. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lassan 1 eve probalkozunk! Nagyon rendszeresek a ciklusaim,28 naposak,es 5 napig normalisan megvan. Nagyon kezdek aggodni,hogy valami baj lehet!
2012. szept. 12. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Én még nem írnám le teljesen, nekem mensi előtt kezdett lemenni, már akkor el is könyveltem, hogy megjön, erre mensi előtt 1 nappal hirtelen felugrott, na ez gyanús lett, és lett egy halvány pozitív tesztem is :) De én a hőmérséklet helyett ha mégsem jött össsze, az ovu tesztnek hinnék, nekem a hőm nem jól mutatta a peteérést...
2012. szept. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma a 26.ciklusnapon vagyok, a hom pedig: 36.6. Remelem nem fog megjonni,meg remenykedem benne!
2012. szept. 14. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!