Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvolt már a...

Szerintetek megvolt már a peteérés? És ha igen mikor?

Figyelt kérdés

[link]



csak mert félek nem is volt pé, mert nem volt nagyobbnak mondható hőingadozás...Valaki tanácsot tud mondani??


2012. szept. 12. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt,alacsony ahhoz a testhőd
2012. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez még nem meggyőző, mert ovu után megemelkedik és úgy is marad a hő. Ezt csak utólag lehet megmondani. Türelem! :)
2012. szept. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mennyivel kellene felugrania hogy legyen? Vagy akkor hogy van ez? Az ovu teszt lehet pozitív úgyis, hogy nem történik meg a tüszőrepedés, ugye?
2012. szept. 12. 14:54
 4/15 A kérdező kommentje:
:-) tudom, csak már kiváncsi vagyok. Van már egy 2 évesem, nála nem csináltam semmi ilyesmit, illetve májusban volt egy baba akit elveszítettünk, ezért szeretném figyelni, hogy minden rendben megy-e.
2012. szept. 12. 14:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem volt ovulációd. Valószínű, hogy nem szabadult ki a tüsződből a petesejt, ezért nem ugrott fel és maradt tartósan fent a hőd :(
2012. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
és az lehetséges, hogy egy napon belül reggel 36,5 most meg 37,5 a hőm?? Ez normális dolog??
2012. szept. 12. 15:36
 7/15 anonim ***** válasza:
azonos időpontban mérted?
2012. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem reggel 36,5 volt, most délután 1 fokkal több, ez normális ez így? (nem mozogtam, nem futottam :) csak itthon gépen dolgoztam)
2012. szept. 12. 15:54
 9/15 anonim ***** válasza:
ez a görbe nem igazán van rendben
2012. szept. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az mit jelent, mire gondolsz? Bajban vagyok, mert nekem is rossz érzésem van, de nem tudom miért...januárban egyből terhes lettem az én kisfiammal elsőre, akit sajnos májusban elveszítettünk. Most kezdtem el hőmérőzni ez az első hónap és nem tudom mit kellene nézni, de hasonlítgatom én is a mintákhoz...de nem hasonlít...
2012. szept. 12. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!