Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj, ha a magánorvosom írt...

Az baj, ha a magánorvosom írt fel Clostilbegytet és elmondta hogy szedjem és menjek vissza három hónap múlva, ha nem jön össze a baba. Most akkor ellenőrzés nélkül szedjem? Nem lesz ebből baj? Mi a véleményetek? Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem kérdeztem meg a dokit, de szerintetek cickafarkfű teát ihatok közben és majd a ciklus második felében palástfüvet?

2012. szept. 12. 11:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Closti mellett ultrahangellenorzes szukseges, hogy meg volt e a peteeresed. Nehogy cisztak alakuljanak ki. Ha hajlamos vagy erre, es nem reped meg a tuszo, akkor tuszorepeszto injekcio kell.

Igy nem ajanlott szedni a clostit, higy nem figyel kozben.

Szerintem keress masik dokit:/

25 hkm

2012. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Sosem volt még cisztám.

Azt mondta,ha 3hónap múlva sem lesz baba,akkor menjek vissza és vizsgálatok lesznek.

2012. szept. 12. 11:27
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
Ez elég bátor doki, hogy így rádhagyja. Én is elmennék másikhoz.
2012. szept. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Akkor senkivel nem volt még ilyen?
2012. szept. 12. 12:03
 5/41 anonim ***** válasza:
51%
Ezzel a gyógyszerrel nem hagyhat magadra! Még azt sem lehet tudni,hogy reagálsz rá, nehogy túlstimulálódj! Ez nem játék! tényleg keress másikat!
2012. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Velem pár évvel ezelőtt 6 hónapig szedette egy orvos úgy, hogy közben egyszer sem ultrahangozott. Nem lett tőle cisztám, de babám se.

Két évvel később egy másik orvos úgy szedette velem, hogy ultrahanggal nézte van-e peteérés. Nem volt.

Tehát nekem semmi bajom nem lett tőle, de a mai eszemmel nem szedném ultrahangos ellenőrzés nélkül, mert így honnan fogod tudni, hogy volt-e peteérés.

A teákhoz nem tudok hozzászólni.


Sok sikert és minél előbbi terhességet kívánok neked.

2012. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
62%
te jó ég!ezt nehogy bevállald.én ismertem olyan lányt,akinek ugyanígy kellett szednie.közben kialakult egy cisztája és szétdurrant a petevezetője,majdnem meghalt.mindenképpen uh kell mellette.én nem mennék ehhez a dokioz többször.
2012. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Ez a legutóbbi eset szörnyű...

És mennyi ideig szedte az a lány?

Akkor semmiképp ne szedjem?

Most már tényleg nem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel.

2012. szept. 12. 13:36
 9/41 anonim ***** válasza:
93%
Szia!nekem is felírta egy doki,nem magán hanem kórházi,de nem nézte uh-on.első hónapban semmi,a másodikban méhen kívüli terhesség rengeteg cisztával és egy életmentő műtét mivel szétrepedt a bal petevezetékem.A ciszátk a clostytól lettek a méhenkívülit nem lehet 100%-ra ráfogni.szóval ha a magándokid írta fel én lecserélném mivel rengeteg pénzt kifizetsz neki és mégis tojik a fejedre!!
2012. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%
Szia!Én magánorvoshoz mentem el miután több mint fél évig nem sikerült a baba.Tudom ez még nem sok idő de én nagyon szeretnék már.Vérvételekre küldött,meg a férjemet is andrológiai vizsgálatra.Vele minden rendben van. Kiderült nem volt peteérésem, így nekem is Clostilbegytet írt fel a magánorvosom.Először egy havi adagot.Ultrahanggal nem nézte a peteérésem, hanem vérvételre kellett mennem,ami kimutatta hogy volt peteérés abban a hónapban mikor szedtem( persze a baba nem jött össze). Utána vissza mentem hozzá és azt mondta nem csinál velem egyenlőre semmit,majd pár hónap múlva menjek vissza ha nem sikerül a baba, de azért felírt még 2 havi adag Clostilbegytet. De most se kell mennem se vérvételre, se ultrahangra.
2012. szept. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!