Van remény így?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el,hogy nem jön össze a kisbaba már 5 éve,és voltunk most a Kaáli Intézetben.Vittük az eddigi eredményeinket.

Nekem PCOS-m van ,de ez kezelve van 2 éve-nagyjából kordában is van tartva.-annyi szépséghibával,hogy kb 40 kg túlsúly van rajtam,amitől a jó Istenért nem tudok megszabadulni...

Na,most jön a "java"...

Páromnak az ondójában 1-AZAZ EGY db élő,vagy élettelen sperma nincsen...

Azt mondta a doki,hogy ez nagyon-nagy baj-és hogy először is egy kromoszóma vizsgálat kellene,mert ha "Y" kormoszóma törése van,akkor be sem tudják vonni a lombikba,akkor esetleg donor sperma kell..ha ok az eredmény,akkor biposzia,s talán tudnak kicsalogatni spermát,amivel ok lesz a megtermékenyítés ICSI módszerrel.

De itt jön a bibi,nekem pedig azt az utasítást adta,hogy legalább fogyjak le 95 kg-ra,mert ez felett el sem fogja kezdeni a lombikot nekem,mert bele is halhatok :(((


NEM TUDOK ENNYIT FOGYNI,AZ 40 KG!!!!!!KÉPTELEN VAGYOK RÁ :o


Hogyan csináljuk,mit tudunk tenni,s mit ésszerű tennünk???4 hónapot adott a fogyásra...-ez lehetetlenség-ha esetleg jó is lesz az eredményünk...SEGÍTSETEK -LÉGYSZIKE



2012. szept. 13. 21:13
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Dehogynem ,csak akarni kell, többször egyél keveset ,hagyd el a cukrot és a szénhidrátot, és mozogj, ha nem is a babáért ,de a saját életed forog kockán.
2012. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Havi 10 kg nem lehetetlen.


Heti 4x1,5 óra torna, ha anyagilag jól álltok akkor személyi edzővel.

Dietetikussal egyeztess étrendet.


Ha nincs eü-i problémád, akkor csak akarni kell - meg persze tenni érte.

2012. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem heti hanem havi 10 kg természetesen :-)
2012. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
mi az hogy a PCOS-ed kezelve van? Endokrinológus látott? Inzulinrezisztenciád van? Ha igen, akkor gondolom szedsz rá gyógyszert és diétázol. Ha nem, akkor kezdd az endo dokival, ha ott megkapod a megfelelő kezelést, akkor attól fogyni is fogsz.
2012. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod azt a babát, tedd amit a doki mondott. Vannak különféle diéták, mellette tornázhatsz, le fognak menni azok a kilók. Lehet , nem 4 hónap, hanem 8, de ha ez az "utasítás",akkor ezt kell tenni.
2012. szept. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A pcos-edet ezek szerint nem jól kezelik. A 3as kezeléstól ha rendesen csinálod fogynod kell. Én 42kg-t fogytam vele fél év alatt.
2012. szept. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

4 hónap alatt mondjuk szerintem sem lehet, bár normális orvos ilyet nem is kér!

Kezd el a fogyókúrát és majd megy le szépen folyamatosan!

2012. szept. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

szerintem zért mondta,mert úgyis tudja,hogy nem lesz jó a kromoszóma vizsgálat...


40 kg-ot leadni nem lehet ennyi idő alatt...

Mikor fogytam egyszer 18 kg-ot,akkkor 3 hónap alatt,ráadásul úgy,hogy NAPI!!! 800 KCAL-T fogyasztottam-ez ugye drasztikus,mert az emberi szervezetnek a létfenntartáshoz napi 2300 kcal-ra van szüksége-és én akkor ebből indultam ki...

2012. szept. 14. 06:13
 9/25 anonim ***** válasza:

A doki nem tudhatja előre, hogy van e kromószoma probléma.

Mennyetek el Kopa doktorhoz neki az azoospermia a szakterülete, de meg menny el a mensmentisbe hoyg ebállítság a gyógyszered az ir diétádat és a napi sportot.

2012. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Én ugy tudom 1800 kcal a napi szükséglet. Szerintem is ha tényleg szeretnéd azt a babát akkor el kell kezdened. És valószínű hogy 40 kgot nem fogsz tudni de ha 20 lemegy az már fél siker és ezt az orvos is látja. Ha nem kezdesz el fogyni nem fogja megcsinálni, és ezt meg is értem, mert ha egy orvos nem lát hajlandóságot a betg felől az egészsége megörzésére akkor ne is kezelje.

Nem várhatod el hogy 130 kgosan kockáztatsa az életed, és a születendő gyermekedért.Ha túlélitek és nem lesz beteg.

Ha akarod a gyereket és ez kell hozzá akkor szerintem semmien kétségnek nem kéne felmerülni abban hogy mit is tegyél. Mozogj, figyelj oda mit mikor eszel és mennyit

2012. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!