Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok van még remény vagy...

Lányok van még remény vagy megint vége ennek a hónapnak?

Figyelt kérdés
szombatra nem várom. Ma reggel már nem bírtam tovább teszteltem de negatív lett. Menzesz előtt egy héttel már barnázni szoktam. Eddig semmi nem volt. Most délután ha megtörlöm magam akkor ilyen nagyon halvány barna folyás lesz a wcpapíron. De csak nagyon halvány. Szerintetek lehet ebből még baba vagy megint bebarnázok és megjön?
2012. szept. 13. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát még bármi lehet!

Anno én is barnáztam mensi elött 3 napot, de amikor sikerült teherbeesnem, abban a hónapban semmilyen barnázás ill. barna folt nem volt. Kívánom,hogy sikerüljön, de lehet,hogy most sem sikerült:( Viszont ha igen, akkor ne felejtd el mondani a dokidnak, hátha kapsz vmit, ami segít megtartani. (progihiány miatt)

2012. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. Félek megint megjön.
2012. szept. 13. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!