Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4napja (vasárnap) voltunk...

4napja (vasárnap) voltunk együtt a párommal utoljára. Azóta folyamatosan eszek. De valami irdatlan mennyiséget. Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy 4 napos terhességnél már ennyire megnövekedik az étvágy? más erre utaló jel nincs
2012. szept. 13. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Még be sem ágyazódott vasárnap óta, mitől lenne tüneted? Amúgy én is így vagyok most, szombaton "védekeztünk" megszakításosan, de azért ma szőlőt ettem kovászos uborkával... Nem hinném, hogy terhesség állna a háttérben, hiszen alig telt el pár nap. :)
2012. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Még terhességi hormonok se termelődnek ennyi idő alatt.........5-7 nap a beágyazódás a megtermékenyüléstől számítva..........
2012. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

milyen 4 napos terhesség aranyom?

terhességről akkor beszélünk amikor megtörtént a beágyazódás és fejlődni kezd a baba.

ezt a te agyad produkálja mert annyira vágysz a babára


szimplán beképzeled..de most komolyan..olvasgass utána hogy történik a fogamzás..

2012. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4 napos terhesség,még beágyazódás sem volt,vegyél elő egy bioszkönyvet,mielőtt még tényleg összejönne egy gyerek,mert azt hogy fogod majd felvilágosítani
2012. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Lehetsz terhes, és lehet tüneted is, csak nem a 4 nappal ezelőttiből.

Ha 11-12 napja is voltatok együtt, az már reális.

2012. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
voltunk együtt előtte is, csak ez a nagy evészet nekem úgy jött le, hogy az utolsó együttlétünk óta van
2012. szept. 13. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
És mikor lenne a következő vérzés ideje?
2012. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hónap vége
2012. szept. 13. 23:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Na akkor meg pláne nem!

Max. a peteéréstől lehetnél éhesebb jelenleg!:)

2012. szept. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetnek még ilyen tüneteid, még csak most tartasz a peteérési időszakodban. Az étvágy bármitől változhat. Amúgy meg az étvágy növekedése jóval később kezdődik. Bár minden ember, és minden terhesség más, de az első időszakra nem igazán jellemző. Nyugi, ne görcsölj rá ennyire, hogy minden dolog mögött okokat keresel, és a terhességet látod benne. Jobb most az étvágyad, ennyi.
2012. szept. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!