Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kicsi a méhem és vékony a...

Ha kicsi a méhem és vékony a fala, befolyásolhatja egy magzat megmaradását?

Figyelt kérdés
Ugyanis a közeljövőben szeretnénk babát, és az orvosom erről semmit nem mondott. Aggaszt egy kicsit a dolog. Volt valakinek hasonló problémája??
2008. máj. 15. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
De pontosan mit mondott, mekkora? Mert nekem is kicsi és amikor rákérdeztem, hogy ez baj-e azt mondta, nem csak annyit mutat, hogy nem voltam még terhes és teljesen szabályos minden. A fala hogy vékony.. arra nekem nem mondott semmit, de ha rendellenes lene, biztos mondta volna, főleg hogy tudattad, babát szeretnél. Ne izgulj!
2008. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nafgy baj lenne mondta volna.de őt kellene megkérdezni. de szerintem nem jo a vékony méhfal mert nemtud sokat nyulni a méh
2008. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem pontosan, hogy mekkora csak arra, hogy azt mondta, hogy túl kicsi, meg vékony (mutatta is az ultrahang monitoron) de igazából az orvosomnak még nem mondtam a családtervezést. Amikor azon a vizsgálaton voltam, amikor mondta ezt, akkor még tervben sem volt a családalapítás. Meg fogom kérdezni, ha megyek legközelebb, csak foglalkoztat a gondolat, hogy nehogy úgy járjunk, mint azok a párok, akik küszködnek, mert egymás után veszítik el a babákat.. :-(( Köszi szépen azért.
2008. máj. 15. 20:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen azért gondoltam én is, hogy nem jó, mert nem tud nyúlni... Láttam erről egy dokumentumfilmet és szomorú lettem...
2008. máj. 15. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj, ma már mindenre van megoldás. Max. végigfekszed a 9 hónapot. Kolléganőmnek sajnos a 5. hónap végén meghaltak az ikrei, mert nem bírta a méhe, de ott akkorák voltak már akkor is, mint egy baba a 9. hónap végén. Ott mondjuk mást is találtak, nem volt választott orvosa sem, nem is foglalkoztak vele eléggé. De nyugi, mindenre van megoldás!
2008. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos befolyásolhatja, hisz akkor nehezebben tud beágyazódni, illetve nehezebben tud a méhfal megfelelően felkészülni a petesejt befogadására. De ne szomorkodj, mindenre van megoldás. Mikor eljuttok odáig, a dokid úgy is segíteni fog.
2008. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérd a dokid segítségét! Vannak gyógyszerek, amelyek segítenek, hogy be tudjon ágyazódni a baba! Csak előbb szólj a dokinak, már a próbálkozós hónapot megelőzően, nehogy az legyen, hogy találkoztak ugyan a hímivarsejtjeitek, csak már be sem tudtak ágyazódni...!

Válassz magadnak dokit, és mondj el neki mindent! Érdemes már a tervezés előtt kikérni egy szakember véleményét! Vitaminok, stb ügyben is!

2008. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek a biztatást. Nagyon jó orvosom van, remélem tényleg tud majd segíteni, ha probléma. Nagyon aranyosak vagytok..:-)
2008. máj. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!