Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augusztus 22-én volt utoljára...

Augusztus 22-én volt utoljára menstruációm.10-es érzékenységű teszttel mikor tesztelhetek legkorábban?

Figyelt kérdés
A ciklusaim 28-30 naposak egyébként.
2012. szept. 15. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ma vagy holnap! Nekem 10-es már 4nappal előtte pozi lett és 28-29napos ciklusaim voltak!!! Én biztos nem bírnám ki és már ma tesztelnék...
2012. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha biztos választ szeretnél akkor várd meg a 30. napot, mint ha megjönne a mensid. vagy ami nálunk jól mutatta, az utolsó sextől számítva 14. napon nekem már halvány pozitív lett a tesztem. Nekem is 26.án volt meg utoljára, már én is számolom a napokat. sok sikert
2012. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha baba van,nem fog elszaladni és erősebb az eredmény ha kivárod az időd,főleg azért mert nem tudni mikor volt peteérésed.Én megvárnám a leghosszabb ciklust,tehát csak jövőhét végén tesztelnék ha nem jön meg.

Felesleges pénzkidobás mensi előtt tesztelgetni.

14 hetes kismama

2012. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 21.-én volt utoljára mensim.Én már tegnapelőtt erős pozit teszteltem,de nekem 24-25 naposak a ciklusaim.Szorítok,és írd meg az eredményt!
2012. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kivárom a következő mensit,és ha nem jön meg,akkor tesztelek.Igazatok van.Csak olyan jó lenne már tudni...2009-ben teszteltem először pozit,és emlékszem a nagy örömre.A kislányom is nagyon szeretne már kistesót,és mi is nagyon reméljük, hogy már úton van. :)
2012. szept. 15. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló volta. milyen érdekes, nekem is 2009-ben volt pozi a tesztem és kislányunk van. mi is nagyon reménykedünk, hogy augusztusban volt meg a MENSIM UTOLJÁRA ... sok sikert, majd üziz, hogy mi lett
2012. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicsit elkeseredtem...sajnos negatív lett a teszt. :(
2012. szept. 16. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!