Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet, hogy teherbe estem,...

Létezhet, hogy teherbe estem, de mégis megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés

Pár hónapja nem védekezünk, de csak ettől a hónaptól tervezzük célzottan a "babagyártást" :)

Elvileg még peteérésem sem volt a hónapban, ergo nem eshettem teherbe, de bizonyos tüneteim mégis vannak ( duzzadt mellek, hasszurkálás stb), amik az első terhességemnél is jelentkeztek (missed ab lett a vége). A kérdés annyi, hogy lehetek -e babás a múlt hónap óta, annak ellenére, hogy augusztusban is rendes időben megjött, bár csak 3 napos volt az 5-7 napos vérzés helyett.

Remélem nem lett túl zagyva:$

Köszi a válaszokat:)


2012. szept. 4. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen nagyon ritkán, de valószínűbb, hogy csak beképzeled a tüneteket.
2012. szept. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mfanatic válasza:
46%
Normál körülmények között a terhesség a menstruáció megszűnésével jár, de a Te esetedben előfordulhat. Ha jól értem, már volt egy abortuszod, ami okozhatja azt a kis zavart a napok számában. Mivel már tervezed, a biztonság kedvéért egy tesztet megér! :-)
2012. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

a tüneteket nem képzelem. a férjem magától jegyezte meg pl a cicik teltségét.

egyébként nem abortusz, vetélés :(

a tesztet mindenképp megpróbálom majd, csak hihetetlennek tünik a feltételezés is.

2012. szept. 4. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha mensi alatt is teherbe lehet esni,akkor bármivel lehet számolni...de a teszt a legbiztosabb.....
2012. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű
2012. szept. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a menzeszed erős, vérpiros színű, akkor gyakorlatilag ki van zárva, hogy mégis terhes lennél.


De lehet pecsételős vérzés aminek ellenére simán előfordulhat. Velem is így volt a múlt héten, 6 napig tartó pecsételgetés. És terhes vagyok!

2012. szept. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A spontán vetélést nevezik spontán abortusznak is. A szándékos pedig a művi abortusz. Csak hogy tisztázzuk a fogalmakat :)


Remélem lesz baba :P

2012. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, csak a jelző nélküli abortuszt inkább a terhességmegszakításra használjuk, ezért hittem, hogy félreértettél :) és én is remélem^^
2012. szept. 8. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!