Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja hányingerem van...

Pár napja hányingerem van szédelgek, és sokat eszem fáradt vok, lehet ez a terhesség jele? De ha az is vok kb két hetes és pár napos lehetnék, volt már igy hogy ilyen korán érezte a tüneteket vagy csak tud irni róla pár sort az irjon,

Figyelt kérdés
2009. júl. 31. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a terhesség legelején nem éreztem semmit csak a mellemim voltak megduzzadva!!Szerintem a hányinger és a szédülés még kicsit korai......
2009. júl. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én két hetes terhes voltam, amikor kiderült. Tudta napra pontosan, hogy mikor kell megjönnie, és előtte 3-4 nappal mindig feszült a mellem és fájt. Ez így is történt a kellő időben csak éppen nem múlt el 2-3 nap múlva. Így gyanús lett és csináltam egy tesztet, ami kimutatta a terhességet. Felhívtam a dokimat, elmondtam neki és adott egy időpontot ultrahangra, amit ő végzett el és meg is állapította a terhességet. A mell feszülésen kívül más tünetem nem volt.

Üdv.

2009. júl. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen tünetem nem volt hetekig.
2009. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a kimaradó menstruáció idejében a kismama 4 HETES TERHES!!! két hetesen épp peteérésed van...

szerintem lehetnek tüneteid ilyen korán is, de sajna az is lehet, hogy meg fog jönni... mert ilyenkor még nem lehet tudni.

2009. júl. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek, lehet tünet, bár elég korai, és ezek lehetnek menzis tünetek is. És ha 2 hetes lennél akkor meg a peteérés miatt érzed a tüneteket. Ha most kell megjönnie 4 hetes terhességről beszélünk, márha van terhesség.

Minden jót és pozitív tesztet kívánok.

2009. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!