Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A segitségeteket szeretném...

A segitségeteket szeretném kérni. Mit jelentenek ezek, teherbe lehet vele esni? A többi lent.

Figyelt kérdés
TSH 2.22 fT4 16.79 LH 5.48 Follikuláris fázis 2.4-12.6 ovulácios fázis 14-95.6 Luteális fázis 1-11.4,Po Januárban volt egy vetélésem.Fél évet mondott a doki,hogy pihenni.Már 4honapja probálkozunk még nem jott ossze.

2012. szept. 16. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
nem szeretnék beléd kötni,de miért nem az orvosodtól kérdezted?mert mi nem vagyunk orvosok
2012. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igazat adok az elsőnek! a leletek nem nekünk szólnak, nem azért vannak, hogy otthon mi magunk kezdjük el elemezgetni őket, hiszen a dokik is minimum 5 évig tanulják az egyetemen! a lelet az orvosnak szól! ha nem értesz valamit, fordulj mindenképp orvoshoz és addig ne gyere ki a rendelőből, amíg mindennel nem vagy tisztában. hiszen ők értünk vannak! menj vissza és kérdezd meg a dokit! sok sikert!
2012. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Külfoldi vagyok és ezért szerettem volna kikérni a tanácsotokat
2012. szept. 16. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
az orvostudakozo.hu-n keresd dr. Hamvas Ferencet. tudsz tőle online kérdezni. de először mindenképp írd le, hogy külföldi vagy, mert haragudni fog, ha a leletet akarod vele elmagyararáztatni, ő is ugyan azt mondaná,mint az előbb én, hogy a lelet a dokinak szól. egyébként nagyon kedves és nagyon hozzáértő orvos! nemrégiben hallottam,hogy még repülővel is mennek a rendelésére! szóval igazán jó híre van! írd le neki a panaszod és a kérdéseid. ha tud, segít! nagyon ajánlom! sok sikert!
2012. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat.
2012. szept. 16. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Az fsh-t is kéne látni illetve az összes többi női hormont.
2012. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most aki kérte neked a vérvételt, ahhoz nem kell visszamenned az eredményekkel?? Kint van endokrinológus, akkor érdemes lenne felkeresni egyet, a TSH-nak 2 alatt kéne lennie a babushoz.
2012. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!